kursy samoobrony, kogo polecicie ?

kursy samoobrony, kogo polecicie ?

Czego można się nauczyć na samoobronie? Wiele o tym słyszałam, ale nie za bardzo wiem jak to wszystko może wygląda?

Mr Frog

Posty: 1

 
Najlepsze kursy samoobrony można odbyć tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Korzystałam z tego i jestem bardzo zadowolona. Moje wszystkie znajome też były u tego instruktora i mówią, że jest super. Polecam.

jarcio00

Posty: 3

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, niemniej jednak na nieszczęście za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, niemniej jednak jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Dziś nie można się czuć bezpiecznie, zatem warto wiedzieć jak się można będzie bronić.

grzes3345

Posty: 15

 
Jeśli instruktor naprawdę się na tym zna to ma odpowiednie certyfikaty. To nie jest łatwo łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym bardzo dobrze znać. Wtedy my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeśli już się płaci to niech będą z tego efekty.

Tenesy90

Posty: 16

 
Najistotniejsze jest to żeby od instruktora samoobrony zdobyć wiedzę. Techniki trzeba będzie szkolić po kursie. O tym wiele kobiet zapomina. Kurs to nie wszystko, trzeba jeszcze szkolić się żeby tego wszystkiego, co na kursie się dowiedziałyśmy nagle nie zapomnieć.

komspid

Posty: 34

 
Korzystałam z indywidualnych zajęć z induktorem samoobrony i jestem zadowolona. Faktycznie nauczyłam się mnóstwo. Może i trzeba było zapłacić więcej, natomiast szybciej można wszystkiego się dowiedzieć. Dla mnie miało to niesłychanie gigantyczne znaczenie i polecam takie rozwiązanie.

gabryś99

Posty: 3

 
Bez problemów można odszukać kogoś, kto nauczy nas samoobrony. Jest to dość sławne, dlatego każda z nas znajdzie takie miejsce. Trzeba tylko dobrze szukać w swoim mieście.

Mariusz

Posty: 4

 
Zaletą według mnie jest to, że można się zapisać na kursy bez względu na to ile ma się lat. Każda kobieta może dowiedzieć się jak należy się bronić w trudnych sytuacjach.

miko_poz

Posty: 12

 
Jeśli instruktor rzeczywiście się na tym zna to ma właściwe certyfikaty. To nie jest prosto łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym niezmiernie dobrze znać. Wówczas my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeśli już się płaci to niech będą z tego efekty.

Niciuśś98

Posty: 2

 
Dawno temu chodziłam na kurs samoobrony, lecz właściwie to nic z tego nie pamiętam. Nie przykładało się do tego uwagi, a szkoda, bowiem nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda.

syrena88

Posty: 19