sauny na wymiar, szukam sklepu!

sauny na wymiar, szukam sklepu!

Można dopasować sobie saunę na wymiar do konkretnego pomieszczenia? Nie mam zbyt wiele miejsca coś się tam na pewno zmieści.

inhuman

Posty: 1

 
Kupowałem piec do sauny w sklepie https://well-spa.pl i jestem zadowolony. Mają różne modele pieców. Te drobne mają po 3 kilowaty, niemniej jednak te niesłychanie olbrzymie to nawet 30 kilowatów. To oznacza, że każdy coś dla siebie znajdzie.

Menene

Posty: 5

 
Nie miałem nigdy okazji korzystać z sauny. Wiem, iż ma niesłychanie dobry wpływ na organizm, natomiast jakoś nie było okazji. W domu w blokach to raczej sobie czegoś takiego nie zamontuje, bowiem nawet wanny pełnowymiarowej nie ma gdzie zmieścić. Taka rzeczywistość.

propek1

Posty: 13

 
Wybór wanien spa jest bardzo duży, dlatego można bez problemów znaleźć coś dla siebie. Ceny są zależne od firmy, wyposażenia i od wielkości. Wszystko trzeba sprawdzić.

upierdos45

Posty: 4

 
Nie za niezwykle lubię sauny. Wiem, że to zdrowe, niemniej jednak w takiej temperaturze i wilgoci nie czuje się najlepiej, wobec tego nie montowałbym sobie tego. Już wolę mieć wannę spa w domu. Tutaj mogę sobie leżeć i leżeć i nigdy nie czuje się źle.

Smutnyjoe

Posty: 34

 
Mam saunę na wymiar, którą wykonała profesjonalna firma. Podoba mi się, bo spełnia wszystkie moje oczekiwania. Właśnie na czymś takim mi niezwykle zależało.

Lupusx

Posty: 3

 
Bez problemów można zamówić sauny w sklepie internetowym. Oferta jest bardzo dobrze przygotowana. Każdy bez problemów znajdzie i gotowe sauny i akcesoria do jej zrobienia samodzielnie. Warto sobie to sprawdzić.

23-Obert

Posty: 25

 
Nie miałem nigdy okazji korzystać z sauny. Wiem, że ma bardzo dobry wpływ na organizm, ale jakoś nie było okazji. W domu w blokach to raczej sobie czegoś takiego nie zamontuje, bo nawet wanny pełnowymiarowej nie ma gdzie zmieścić. Taka rzeczywistość.

Ralphy

Posty: 8

 
Mam duży piec do sauny o mocy dziesięciu kilowatów i działa naprawdę super. Sauna pomieści sześć osób, dlatego wolałem postawić na większą moc. Kupowałem taki piec rok temu, ale nie pamiętam dokładnie gdzie? Sprawdzę na paragonie to wtedy dam Wam znać.

Yuri20

Posty: 2