Meble na wymiar Sląsk

Meble na wymiar Sląsk

Kochani mam do Was gorącą prośbę. Otóż czy moglibyście polecić mi jakąś fajną firmę, która to zajmuje się robieniem mebli na wymiar na Śląsku? Zależy mi przede wszystkim na fajnej jakości, a idealnie byłoby, gdyby istniała możliwość zamówienia zarówno mebli do kuchni, jak i niedużej zabudowy na poddaszu. Będę Wam bardzo wdzięczna za wszelkie odpowiedzi:)

Eksperttt45

Posty: 1

 
Najlepiej chyba byłoby zapytać o takie meble znajomych. Jak masz kogoś, kto już robił takie meble, będziesz mogła „na żywo” przekonać się, czy fajnie się prezentują :)

syrena88

Posty: 8

 
Na Śląsku fajnych ofert tego typu jest naprawdę sporo. Jestem pewna, że każdy znajdzie tutaj coś ciekawego dla siebie.

labuh

Posty: 2

 
Od siebie dodam tutaj, że fajnie byłoby postawić na jakąś lokalną firmę. Ceny na pewno będą niższe:)

EeZnak

Posty: 3

 
Świetne meble na wymiar można zamówić w stefpol-meble.pl . Osobiście mam tylko i wyłącznie pozytywne doświadczenia w związku z korzystaniem z ich oferty. Fajnie podchodzą do klienta i starają się zaprojektować meble w taki sposób, aby dogodzić nawet najwybredniejszym gustom. Poza tym robią meble solidne, a i ceny nie są tutaj także jakieś wygórowane

komspid

Posty: 34

 
Ja zwykle zamawiam gotowe meble, ale kto wiem, może kiedyś pokuszę się o takie meble właśnie robione na wymiar.

Budowlaniec

Posty: 8

 
Sama na razie nie mogę sobie pozwolić na meble na wymiar, ale na pewno kiedyś sobie takie sprawie. Ogólnie bardzo mi się podobają.

Wygodniś22

Posty: 6

 
Może w okolicy znajdziesz jakiegoś stolarza, który wykona takie meble dla Ciebie. Takich specjalistów jest cała masa. Tak naprawdę wystarczy się dobrze rozejrzeć, aby znaleźć kogoś konkretnego.

Klarka34

Posty: 19

 
Zawsze marzyły mi się meble na wymiar i na pewno kiedyś sobie takie sprawie. Jednak przy mieszkaniu na poddaszu, kupienie czegoś, co będzie idealnie pasowało nie jest łatwe i sporo przestrzeń w kuchni pozostaje niestety nie zagospodarowana.

alus

Posty: 3