bótox w marbella, gdzie szukać ?

bótox w marbella, gdzie szukać ?

Chciałabym wykonać zabiegi na usta i ogólnie na całą twarz. Nie wiem czy zrobić to w Polsce czy w polecanej hiszpańskiej Marbelli?

Rico

Posty: 1

 
Słyszałam, że powiększanie ust w Marbelli jest tanie. Nawet jak się wliczy dojazd to wychodzi taniej niż w niejednej klinice w Polsce. To, dlatego jadę tam za tydzień. Opowiem Wam jak wrócę, jakie udało mi się uzyskać efekty. Może przy okazji doradzą mi inne ciekawe zabiegi? Zobaczymy.

doprzodu67

Posty: 4

 
Nigdy w wypadku zabiegów nie patrzy się na cenę. Medycyna estetyczna to skuteczne zabiegi, ale tylko wówczas, kiedy używa się do tego odpowiednich komponentów. To kosztuje mnóstwo.

bezi2

Posty: 6

 
Wstrzykiwałam kwas hialuronowy a Marbelli i efekt trzyma się miesiącami. Poprawiłam usta i zmarszczki mimiczne. Według mnie są tam fachowcy od takich zabiegów. Do tego samo miasto jest tak wspaniałe, że należałoby tam pojechać. Mamy odpoczynek i mamy super zabiegi w jednym, wobec tego zawsze chętnie się tam wybieram.

Klara323

Posty: 9

 
Robiła zabieg z bótoxem w marbelli i jestem zadowolona. Według mnie medycyna estetyczna w Hiszpanii to całkiem inna bajka. Nie bez powodu wiele osób, które znam właśnie tam jeździ. Polecam to tam się wybrać.

labuh

Posty: 8

 
Nigdy takich zabiegów nie robiłam, ale ma blisko do Marbelli, dlatego mogę sprawdzić, kto się tam tym zajmuje i prześle Wam namiary. Znajomy na pewno robią sobie w tym mieście zabiegi i są zadowoleni. Mnie na razie nie są jeszcze potrzebne, ale kto wie?

jumbertus

Posty: 19

 
Korzystałam z różnych zabiegów z kwasem hialuronowym w Marbella i jestem zadowolona. Nie mam zmarszczek, a usta mam śliczne i jędrne. Super jak dla mnie.

transerwis

Posty: 4

 
Korzystałam z różnych zabiegów z kwasem hialuronowym w Marbella i jestem zadowolona. Nie mam zmarszczek, a usta mam piękne i jędrne. Super jak dla mnie.

Niciuśś98

Posty: 6

 
Dla mnie powiększanie ust w Marbelli było super. Robiła to tutaj http://www.marbea.es/shop/ i wam też polecam. Najlepsze podeście do klienta. Ceny faktycznie bardzo atrakcyjne. Do tego samo miasto wspaniałe.

labuh

Posty: 23

 
Od lat korzystam z zabiegów medycyny estetycznej w mieście Marbella. Zawsze tak planuje wyjazd żeby spędzić tam wakacje. Porównywałam zabiegi bótoxu w marbella z innymi miastami i Marbella wygrywa. Cena znana, miła obsługa, krótkie terminy. Według mnie nie ma lepszego miejsca do zabiegów i ich polecam.

grzes3345

Posty: 8