fotograf chojnice, kogo polecicie ?

fotograf chojnice, kogo polecicie ?

Zastanawiam się nas warsztatami fotograficznymi, ale nie wiem gdzie można byłoby się zgłosić? Macie kogoś, kto oferuje takie usługi?

mJaUrVcEin

Posty: 1

 
Jeżeli chodzi o fotografa na chrzest z Bydgoszczy to tutaj http://www.arkadiuszkubiak.pl/chrzest_bydgoszcz/ odnajduje się ktoś, kto może się tym zająć. Zna się na rzeczy i robi super zdjęcia wszystkim gościom.

luluś45

Posty: 2

 
Przekonałem się, że posiadanie aparatu za tysiące złotych nic nie zmienia. Trzeba odbyć doświadczone warsztaty fotograficzne żeby się przekonać jak wykonywać takie fotografie.

Hihi_WWW

Posty: 15

 
Nie za bardzo lubię zdjęcia. Nie wychodzę na nich najlepiej, dlatego robię je wtedy, kiedy trzeba. Nawet z nad morza nie mam wielu zdjęć. Moja żona z dziećmi mają ich setki. Dla mnie jakaś sesja nad morzem wykonana przez profesjonalistę nie miałaby większego sensu, dlatego szkoda byłoby mi na to wydać pieniądze.

Aniusiaaa1

Posty: 18

 
Zdania na temat tego jak powinny wyglądać takie zdjęcia są bardzo różne. Tak naprawdę zawsze jest tak, że podoba nam się nasza sesja. U znajomych zawsze szukamy jakiś wad, ale u nas już nie. Zawsze tak było i będzie. To, dlatego trzeba sprawdzać, co oferuje fotograf i czy zdjęcia, które widzimy w jego portfolio nam się podobają?

labuh

Posty: 4

 
My robiliśmy sesję nad morzem i wyszła super. To naprawdę oryginalna pamiątka na lata. Samemu się takich zdjęć nie zrobi. Nawet jak ma się super drogi sprzęt to potrzebna jest jeszcze wiedza jak się za to zabrać. Ceny z tego, co pamiętam były bardzo atrakcyjne.

Wygodniś22

Posty: 9