sesja ślubna w Szczecinie, polecicie ?

sesja ślubna w Szczecinie, polecicie ?

Zastanawiam się nad fotografią ślubną w Szczecinie i nie bardzo wiem, kogo wybrać? Na co zwracać uwagę przy wyborze fotografa?

Alim45

Posty: 1

 
Jeżeli wybiera się fotografa to sprawdza się jego fotografie. Jeżeli nam się podobają to można współpracować z taką osobą. Nie kierujemy się tutaj tylko niską ceną, bo jeśli fotograf jest tani to ma małe doświadczenie, a do tego może korzystać z kiepskiego sprzętu.

serwertus

Posty: 2

 
Na wszystkim można zaoszczędzić, lecz trzeba się zastanowić czy warto? Skoro mamy rezygnować z fotografa to, z czego jeszcze? To nasz ślub i wesele, czyli jedyna taka chwila w całym naszym życiu, zatem warto wydać pieniądze, aby mnóstwo na tym zyskać.

Wygodniś22

Posty: 10

 
Wybór fotografów jest niezmiernie znaczny, dlatego raczej znajdzie się kogoś odpowiedniego na już. Wystarczy tylko dobrze poszukać w internecie, a wtedy dowiemy się jak to wygląda. Można przy okazji zbadać zdjęcia, jakie fotograf wykonał i ceny.

RusImp

Posty: 15

 
Polecam fotografa na wesele w Szczecinie, który ma ofertę na stronie https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin. Zna się na swojej pracy. Przyjeżdżają dwie osoby, jakie wykonują super zdjęcia i nic nie jest w stanie im umknąć.

namok

Posty: 3

 
Znajomi postanowili na zdjęcia zaoszczędzić i ktoś z rodziny robił fotografie. Niestety, natomiast wyglądają kiepsko. Większa część jest rozmyta i tak naprawdę z pamiątki nic nie pozostało. Lepiej zapłacić i mieć kogoś profesjonalnego.

Gosienka54

Posty: 12

 
Nigdy nie lubiłem robić zdjęć, ale zamówiliśmy fotografa ślubnego ze Szczecina i wyszło to dobrze. Potrafił nas dobrze ustawić, przez co zdjęcia nie wyszły takie sztuczne.

basieńka

Posty: 11

 
Zdjęcia to super pamiątka, dlatego dobrze jest je mieć u siebie. Na filmy nie ma często czasu, aby je oglądać, a zdjęcia zawsze można, dlatego wynajmowanie fotografa to super pomysł. Nie znam nikogo z rodziny, kto by nie miał zdjęć ślubnych. Tutaj w żaden sposób się nie opłaca oszczędzać, bo to nasza pamiątka na lata.

Azazel412

Posty: 5

 
My wybraliśmy droższego fotografa, niemniej jednak faktycznie było pożądane byłoby. Porównywaliśmy mnóstwo różnych ofert, wobec tego pozyskaliśmy cenną wiedzę. Należałoby na to poświecić trochę czasu, bowiem wtedy prosto się przekonamy jak to wszystko wygląda. Na początku nie jest prosto, niemniej jednak po dziesiątej ofercie będzie o mnóstwo, mnóstwo lepiej.

Intro_69

Posty: 4