dobry pośrednik ubezpieczeiowy

dobry pośrednik ubezpieczeiowy

Hej, kończy mi się ubezpieczenie samochodu i miesiąc później ubezpieczenie domu, dostałem już listy z propozycjami przedłużenia, jednak mnie ta cena tam proponowana raczej nie satysfakcjonuje i tak się zastanawiam czy nie przejść do innej firmy. Tylko nie bardzo wiem, do kogo ewentualnie uderzyć, chyba że ktoś z Was się tutaj ubezpieczeniami zajmuje, albo ma jakiegoś sprawdzonego agenta, który ewentualnie jakąś sensowną ofertę przygotować?

Klarkaa45

Posty: 1

 
Tak ogólnie to jeśli chodzi o ubezpieczenia w Polsce rynek ma się całkiem dobrze i wiele firm ubezpieczeniowych działa. Natomiast to co wybierasz to już indywidualna kwestia zależna od oczekiwań.

pawel253

Posty: 10

 
Można sprawdzić rożne porównywarki i wydaje mi się, że tam kompleksowo faktycznie będziesz miał informację o różnych ofert i łatwiej cos będzie wybrać.

mnichu66

Posty: 2

 
Myślę, że tak ogólnie jeśli chodzi o ubezpieczenia to jest spore zróżnicowanie, ale faktycznie trzeba być uważnym, bo czasami cenowo ubezpieczenie wygląda na atrakcyjne, ale jak się dokładnie sprawdzi warunki to się niestety okazuje, że wcale to tak dobrze nie wygląda, więc przede wszystkim trzeba dokładnie sprawdzić co w ramach danego ubezpieczenia będzie proponowane.

Kotr_r9

Posty: 4

 
Szukaj indywidualnie dopasowanego ubezpieczenia, w końcu obecnie te oferty są naprawdę rożne, a każdy może mieć jakieś swoje potrzeby i oczekiwania i ubezpieczyciele starają się faktycznie na to odpowiadać. Więc warto będzie to dobrze sprawdzić i szukać dla siebie rzeczywiście możliwie najlepszej oferty.

Eksperttt45

Posty: 2

 
Wydaje mi się, że najlepsza opcja to jakieś biuro ubezpieczeniowej, gdzie faktycznie będą dostępne oferty różnych firm, wtedy najłatwiej będzie można coś interesującego dla siebie wybrać. Tych ofert jest sporo, tylko też trzeba dokładnie sprawdzić jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o konkretne warunki ubezpieczenia jakie będą proponowane.

serbuś

Posty: 3

 
Staraj się wybrać jakiegoś agenta ubezpieczeniowego, który na bieżąco będzie miał dostęp do ofert i wydaje mi się, że wtedy będzie można faktycznie coś sensownego dla siebie wybrać. W tym momencie wydaje mi się, że ogólnie jest sporo firm ubezpieczeniowych, tylko pytanie jaką wybrać i jaką ofertę konkretny agent będzie miał w swoim portfolio.

Bobasek3

Posty: 28

 
Podstawowa sprawa jak mi się wydaje to jednak nie tyle koszt ubezpieczenia co konkretne warunki jakie dana firma proponuje. Więc nawet jak masz super niską składkę proponowaną to musisz dokładnie sprawdzić jakie są warunki takiego ubezpieczenia, czy faktycznie będzie się można na to decydować.

marysss

Posty: 3

 
Ogólnie wydaje mi się, że jeśli chodzi o ubezpieczenia to oferty wyglądają w tym momencie faktycznie bardzo dobrze i sporo firm jest na rynku więc jest duża konkurencja między tymi firmami więc też łatwej o jakąś sensowną cenowo propozycję.

Marioleczka 

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o Małopolskę możesz liczyć na ofertę Allis finanse (https://www.facebook.com/ubezpieczeniaBrzesko/). Jak szukałem dla siebie ubezpieczenia domu to powiem szczerze, że ta ich oferta faktycznie wypadała najlepiej. Przede wszystkim sporo ciekawych opcji, bo maja kilka firm ubezpieczeniowych dostępnych. Poza tym po kontakcie z nimi faktycznie widać, że dla każdego starają się indywidualnie dobrać ofertę więc coś sensownego uda się znaleźć.

Marioleczka

Posty: 13