Śruby do felg

Śruby do felg

Witam. Interesuje mnie wymiana opon w rozmiarze 165/70R14?

Gdzie będę w stanie takie dostać?

Radziu

Posty: 13

 
Nieco trudne poszukiwania mam, co dopiero za sobą.

Potrzebne mi były pierścienie centrujące do felg aluminiowych, których u siebie w mieście nie mogłem nigdzie zdobyć. To ich zakup to koszt 3-5 złotych, ale nie mogłem go pominąć. Na szczęście z pomocą przyszły mi sklepy działające w innych miastach.

maarcusKing

Posty: 33

 
Idealne opony zimowe bieżnikowane powinieneś odnaleźć stosownie w każdym serwisie, który trudni się ich wymianą.

Chcąc zaoszczędzić możesz rzecz jasna rozejrzeć się za oponami używanymi, jakie niepotrzebnie są mniej korzystnym z perspektywy kierowcy wyborem.

Gracjann23

Posty: 26

 
Odpowiednio większa część osób, z którymi rozmawiałem chętnie nabyłaby nowe opony zimowe, niemniej jednak przeraża je fakt, którą sumę musiałyby one wydać na ten zamiar. Postanowiłem niedawno nieco poszperać i tak faktycznie istnieje kilka serwisów wulkanizacyjnych, które są w stanie udzielić satysfakcjonujących rabatów. W przeciwnym razie trzeba znowu wybrać opony używane.

Zeetttt2

Posty: 16

 
Gdy w grę wchodzi wymiana opon to mogę Wam polecić bezsprzecznie tylko ten serwis: http://www.uzywaneopony.net. Nigdy mnie nie zawiedli, a dodatkowo posiadają bogaty wybór opon zarówno nowych, jak i używanych. W zeszłym tygodniu prostowałem u nich felgi aluminiowe – nie mam zastrzeżeń :)

czerwin_09

Posty: 17

 
Kiedyś pracowałem w serwisie wymiany opon.

Częstokroć Ci, którzy kupowali gdzieś w Internecie felgi stalowe zgłaszali się do nas po śruby do felg, bo sprzedawcy rzekomo „zapominali” ich dołączyć. Należałoby pamiętać o tym, że śruby do felg aluminiowych najprawdopodobniej nie będą pasowały do felg stalowych.

repta32

Posty: 20

 
Gdy w grę wchodzi naprawa uszkodzonej opony to polecam zgłosić się do sprawdzonej firmy, jaka będzie w stanie wykonać taką usługę.

Nie mam wątpliwości, że to dość odpowiedzialne zadanie, więc nie należałoby podejmować się jej we własnym zakresie metodą prób i błędów, ponieważ tylko opona w właściwym stanie jest w stanie zapewnić nam przyczepność do drogi i co za tym idzie bezpieczeństwo.

Adresik2

Posty: 25

 
Kilkukrotnie spotkałem się z sytuacją, gdy znajomym lub komuś z dalszej rodziny skradziono koła, a samochód postawiono na cegłach. Chcąc uniknąć takiego zdarzenia postanowiłem wykorzystać śruby zabezpieczające do kół, które stanowią dość sprawdzone zabezpieczenie. Z całą pewnością stosując je istnieje mniejsze ryzyko kradzieży kół.

Nemirr56

Posty: 18