wycena rezerw, znacię firmę?

wycena rezerw, znacię firmę?

Dwóch pracowników odchodzi na emeryturę i potrzebna jest wycena rezerw na ich odprawy. Kto może się tym profesjonalnie zająć?

Rico

Posty: 1

 
Takie wyceny firm wykonuje biuro aktuarialne z bardzo dużym doświadczeniem. Tylko w takiej sytuacji taka wycena brana jest pod uwagę poprzez banki czy sądy. Na własną rękę nie da się czegoś takiego zrobić.

Wygodniś22

Posty: 16

 
Według mnie, jeśli potrzebna jest profesjonalna wycena firmy to trzeba od razu jechać z tym do ekspertów. Samodzielnie zawsze zauważymy wartość, a często nawet nie wiemy, w jaki sposób się za to zabrać. Oni są w tym bardzo dobrze obeznani, dlatego chętnie będą nam pomagać. Wystarczy się z nimi skontaktować i uzgodnić warunki.

MisiekKce

Posty: 17

 
Takie wyceny firm wykonuje biuro aktuarialne z bardzo dużym doświadczeniem. Tylko w takiej sytuacji taka wycena brana jest pod uwagę przez banki czy sądy. Samodzielnie nie da się czegoś takiego zrobić.

Lupusx

Posty: 4

 
W naszej firmie wyceną rezerw dla odchodzących na emeryturę pracowników zajęło się biuro https://attuario.pl i wszystko przeprowadzili w niezmiernie fachowy sposób.

namedal6

Posty: 2

 
Specjalistów, którzy zajmują się takimi wycenami jest bardzo dużo. Trzeba tylko zawsze w pierwszej kolejności sprawdzać ich referencje, a wtedy nie będziemy mieć żadnych przykrych niespodzianek. Doświadczenie i wiedza są ważniejsze od jakichkolwiek kosztów.

Jordy123

Posty: 32