druk włóknem węglowym, gdzie kupię ?

druk włóknem węglowym, gdzie kupię ?

Szukam bardzo szybkiej drukarki na żywice i nie, więc co wybrać? Są tu osoby, które korzystają z takiego sprzętu i mogą mi coś konkretnego doradzić? Czekam.

alidomas

Posty: 3

 
U nas w pracy działają drukarki SLA. To technologia, która naprawdę daje radę, dlatego jeśli potrzebujecie drukować w wysokiej, jakości to się tym zainteresujcie. Na pewno na tym zyskacie. Żywica utwardzana światłem lasera to super pomysł. Cena nie jest aż tak bardzo wysoka, dlatego warto to kupić.

Posty: 10

 
Jeżeli chodzi o skaner 3D to tutaj https://revo3d.pl/kategoria-produktu/skanery-3d/ jest niesłychanie dobrze przygotowana oferta. Ta firma ma najlepszy i najtańszy sprzęt, zatem zawsze korzystam z ich oferty.

Adam 105

Posty: 18

 
Ofert znajdzie się bardzo dużo, ale według mnie drukarka 3D to urządzenie do zarabiania pieniędzy. Dorabia się wiele różnych akcesoriów, dentyści nawet na tym pracują. Im wszystkim się to opłaca, bo klient za to zapłaci. Do zabawy? Zdecydowanie za drogie to jest jak dla mnie.

Black_Riot

Posty: 6

 
U nas w pracy działają drukarki SLA. To technologia, która rzeczywiście daje radę, dlatego jeśli potrzebujecie drukować w wysokiej, jakości to się tym zainteresujcie. Na pewno na tym zyskacie. Żywica utwardzana światłem lasera to super pomysł. Cena nie jest aż tak bardzo wysoka, dlatego pożądane byłoby to nabyć.

Alfonsik5

Posty: 5

 
Powinni więcej wykorzystać takie drukarki, bo wtedy produkcja była by tańsza i szybsza. Niektóre elementy kosztują krocie, a można je zrobić łatwiej i o wiele szybciej, dlatego drukarki i skanery to przyszłość.

Zrobtodzis

Posty: 7

 
U mnie w firmie działa jakaś szybka drukarka żywiczna, niemniej jednak nie wiem, co to za model. Jutro sprawdzę to dam znać. Wiem, iż działa prosto i bezawaryjnie.

Hihi_WWW

Posty: 8

 
Jeżeli ma być wykonany najlepszy druk to według mnie trzeba kupować przemysłową drukarkę 3D. Takie urządzenie jest o mnóstwo wydajniejsze i może pracować dłużej. Wtedy zwraca się o mnóstwo szybciej, i o to chodzi.

dddd000

Posty: 8