trawy ozdobne, który producent ?

trawy ozdobne, który producent ?

Jest ktoś, kto produkuje rośliny i ma sprzedaż zdalną? Szukam szkółki, która jest w pełni profesjonalnie przygotowana z ofertą. Mam duże wymagania i oczekiwania.

Illilakip

Posty: 2

 
Trzeba zgłaszać się do takie szkółki, jaka naprawdę wie jak produkować rośliny. Wówczas można uzyskać jakość ale i niskie ceny. Na tym sporo osobom zależy.

grzes3345

Posty: 11

 
Kupowałem trawę ozdobną i urosła faktycznie piękna. Nie jest mocno wymagająca, dlatego nawet bez doświadczenia można sobie z tym poradzić. Jeśli ktoś nie chce siedzieć i pielęgnować ogrodu to trawnik uważam za najlepsze i najniezwyklej praktyczne rozwiązanie dla każdego.

Pamooko

Posty: 20

 
W sprzedaży jest dużo mniej i bardziej wymagających roślin. Na pewno byliny są mało wymagające, zatem na początek jak najniezwyklej się nadają do ogrodu.

gregcie@

Posty: 4

 
Chyba już wolę mieć jakieś byliny po pięć centymetrów wysokości niż trawnik. Jeśli mam, co dwa tygodnie kosić trawę to nie jest to dla mnie. Nie znoszę koszenia trawy. Chyba mi trauma z dzieciństwa została. Lepiej mieć mały ogród niż później biegać z kosiarką i nawozami i jeszcze to podlewać.

Czarek

Posty: 8

 
Ogród to nie dla mnie. Jestem z tych, co wolę beton niż trawnik. Nie mam jakoś weny twórczej do dbania o ogrody czy trawniki. Wiem, że moi znajomi mają i to olbrzymie ogrody, niemniej jednak spędzają tam niesłychanie wiele czasu. Cenie swój czas i wolę go wykorzystać w innych sposób.

mirekp2005

Posty: 10

 
Korzystamy z oferty byliny świerk ze strony https://byliny-swierk.pl. Sprzedają tylko ilości hurtowe, natomiast ja właśnie takich potrzebowałem. Niskie ceny i wysoka jakość to jest ta firma.

Lopez58

Posty: 5

 
Wybór bylin jest bardzo duży. Projektujemy ogrody i wybieramy te, które mają pięć jak i te, które maja dziesięć centymetrów. Jeżeli wie się jak to skomponować to wygląda to super.

figo

Posty: 4

 
W ogrodach klientów zawsze sadzimy byliny, bo to najmniej problematyczne rośliny. Bardzo dobrze do tego nadaje się acena, która jest dostępna w bardzo różnych odmianach. Roślina ma do kilku cm wysokości.

figii

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o byliny to mogę poradzić posadzenie krwawnika, bowiem wygląda rzeczywiście super. Mnie się podoba. W szkółce takiego nabyłem i nie sądziłem, iż będzie taki ładny. Z tym, iż ten mój to ma wysokości powyżej stu centymetrów i trzeba mieć na niego miejsce.

dobrawka

Posty: 3