korepetycje matematyka, szukam !

korepetycje matematyka, szukam !

Pilnie potrzebuje korepetycji z matematyki. Chce kogoś, kto potrafi mi wytłumaczyć wszystko z egzaminu w podstawówce.

weryl77

Posty: 1

 
Najlepiej jest zbadać wszystkie opcje. Wtedy wyrabiamy sobie zdanie. Dla mnie osoby, jaka ceni sobie swój czas e-korepetycje z matury były super. Miła atmosfera, wszystko niezmiernie było słychać i widać. Według mnie nic lepszego wybrać się nie da, a już na pewno w tak niezmiernie niskie cenie. Na różne korepetycje już nie chodzę.

Bhapo

Posty: 3

 
Korzystałem z korepetycji online matura i jestem bardzo zadowolony. Normlanie dojazd o korepetytora zajmował mi godzinę. Teraz siadam i odbywam lekcje. Według mnie to jest najlepsze rozwiązanie.

namok

Posty: 5

 
Nie korzystałem jeszcze z korepetycji na maturę, ale przymierzam się do tego. Wiedza jest mi potrzebna, a z tego, co wiemy z matematyki za bardzo sobie nie poradzę. Nie chciałbym nie zdać i później tego żałować. Już wolę wydać na korepetycje u kogoś, kto naprawdę wie jak mi tę całą wiedzę przekazać.

ilor45

Posty: 9

 
Znalazłem korepetycje z matematyki na stronie https://zdajesz.com. Te lekcje odbywają się online, dlatego jak dla mnie to najlepsze, co można wybrać.

khazdul

Posty: 4

 
Dla mnie e-korepetycje na maturę to super pomysł. Oszczędziłem niezwykle mnóstwo czasu. Wybrałem sobie kilka przedmiotów i rzeczywiście wiedzę zdobyłem łatwiej. Przyjazna atmosfera to mnóstwo. W szkole nie mam tego, bowiem moi nauczyciele są, jacy są. Musze wspierać się w inny sposób.

Alaneq

Posty: 2