wizytówki w Pabianicach, polecicie ?

wizytówki w Pabianicach, polecicie ?

Rozpoczynam własną działalność. Przyszedł czas na reklamy. Może orientujecie się, jaka firma w tych sprawach jest dobra w Pabianicach.

klimnny6

Posty: 1

 
Najpierw będę musiał konkretnie rozejrzeć się wśród ofert. Nie skorzystam z pierwszej z brzegu usługi. Muszę mieć pewność, że wykonane ulotki będą skuteczne :) Potrzebuję dobrego grafika z Pabianic.

sląskwroc88

Posty: 11

 
Chyba raczej każda taka firma ma na swojej stronie portfolio. Ja jestem teraz na etapie ulotek dla firmy. Wprowadzamy nową kategorię produktów i potrzebny byłby ktoś z Pabianic, kto zna się na rzeczy i umiałby fajnie zaprezentować produkty w takiej ulotce. To dla mnie dość ważne, bo od tej inwestycji zależą dalsze losy firmy :D

Programista

Posty: 2

 
Aha. Widzę, że mamy podobne potrzeby :) Od niedawna prowadzę własny mały biznes, lecz już przyszedł czas, żeby pomyśleć o reklamie. Chciałabym zacząć od reklamy zewnętrznej, baneru. Widziałam, że w Pabianicach jest paru doświadczonych usługodawców, jakim można byłoby zlecić taki projekt do realizacji. Jak polecacie kogoś, napiszcie.

guster

Posty: 10

 
Skorzystaj z dobrego grafika. Tylko profesjonalnie działające firmy robią idealne banery. W Pabianicach masz dostęp do wielu usługodawców, niemniej jednak najlepiej poczytaj wcześniej opinie. Ja się na nieszczęście naciąłem na pseudofachowców.

micko

Posty: 3

 
Mnie spasowała ta firma http://www.reklamy-zgierz.pl. Działają fachowo, a wizytówki, jakie wykonali okazały się strzałem w dziesiątkę. Czegoś takiego potrzebowaliśmy. Fajnie, iż mamy tak fachowego usługodawcę w Pabianicach, któremu bez obaw można zaufać.

EKO-Chatka

Posty: 12

 
Mnie też zależy na jakiejś firmie, która ma długoletnie doświadczenie. Najpierw myślałem, że poradzę sobie samodzielnie z pomysłem na wizytówkę, ale do tego trzeba mieć jednak wiedzę co i jak. Wizytówki muszą być atrakcyjne wizualnie. Przydałby się jakiś oryginalny projekt. Może polecacie kogoś z Pabianic w tej branży?

labuh

Posty: 8

 
Gdy poszukiwałem kogoś od reklamy w Pabianicach, miałem podobny kłopot. Miałem wiele wątpliwości. Wreszcie żona zdecydowała, niemniej jednak zanim dokonaliśmy wyboru, zapoznaliśmy się z dużą ilością opinii.

Klakier

Posty: 3