dobre biuro nieruchomości Bielsko Biała

dobre biuro nieruchomości Bielsko Biała

Hej, witam wszystkich, szukam mieszkania na Śląsku, w okolicach Bielska-Białej, jeśli ktoś z Was ma jakąś ofertę, ktoś sprzedaje mieszkanie to chętnie zapoznam się z ofertą. Ewentualnie jak macie jakieś swoje sprawdzone biuro nieruchomości to również podzielcie się kontaktem. Zależy mi na czymś z rynku wtórnego, tak żeby dało się od razu wprowadzić.

dermuster

Posty: 1

 
Na pewno jeśli chodzi o wybór mieszkań można liczyć na biura nieruchomości, bo ich oferta zazwyczaj wygląda tak, że pracownicy pomagają wybrać mieszkanie więc tak ogólnie łatwiej coś będzie wybrać. Można też sporo czasu zaoszczędzić bo nie będzie trzeba tych wszystkich ofert sprawdzać.

daron64

Posty: 4

 
Moim zdaniem co do ofert biur nieruchomości to rynek wygląda sensownie i właściwie każdym województwie sporo takich biur działa więc będziesz w stanie coś dla siebie wybrać. Tylko trzeba będzie faktycznie te różne propozycje przejrzeć, by mieć pewność co się będzie wybierało, jakie mieszkanie otrzymasz.

propek12

Posty: 13

 
Poszukaj mieszkania przez biuro, sporo czasu możesz zaoszczędzić, bo przeglądanie tych wszystkich ofert będzie zajmować dużo czasu, a biuro będzie w stanie przygotować propozycje pod kątem Twoich oczekiwań i wtedy z mniejszego grona ewentualnych mieszkań będziesz mógł coś wybrać.

duduś33

Posty: 7

 
Ja wynająłem mieszkanie z oferty Dworak Nieruchomości (www.dworaknieruchomosci.pl). Jeśli chodzi o południe Śląska to wydaje mi się, że to takie biuro, które tych ofert ma najwięcej. Przeglądałem oferty różnych biur i u nich najwięcej było sensownych propozycji.

dertumer45

Posty: 3

 
Zdaje mi się, że w przypadku Bielska – Białej raczej ze sprzedażą nieruchomości nie jest tak łatwo jakby się mogło wydawać. Ja długo się z tym męczyłem, ostatecznie sprzedałem mieszkanie z pomocą biura, na samodzielną bezpośrednią sprzedaż się nie udało nikogo namówić.

micko

Posty: 12

 
Jak szukasz biura nieruchomości to pamiętaj, żeby korzystać wyłącznie z profesjonalnych biur i nic nie wpłacać zanim zaproponowane będziesz miał mieszkanie. Dopiero przy umowie trzeba zapłacić prowizję, a jak ktoś wcześniej oczekuje opłaty za domniemane poszukanie mieszkania to unikaj jak oni bo śmierdzi lewizną.

Yuri20

Posty: 6

 
Mam wrażenie, że na runku nieruchomości sporo obecnie jest sprzeczności, niby dużo ofert, niby dobra sprzedaż a jak chce się swoje mieszkanie sprzedaż to okazuje się, że wcale nie jest to takie proste. Jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie uważam, że warto iść w kierunku takich propozycji, gdzie będzie można liczyć na pomoc biura, z nimi znacznie łatwiej o sprzedaż.

Laleczka

Posty: 8

 
Zgadzam się z tym, że warto skorzystać z biura nieruchomości, bo ofert mieszkań jest cała masa i przeglądanie tego wszystkiego może zajmować bardzo dużo czasu.

Asia

Posty: 4