noclegi świnoujście, gdzie polecicie ?

noclegi świnoujście, gdzie polecicie ?

Czy są w świnoujściu noclegi, które są komfortowe? Najlepiej blisko tej głównej promenady, bo chcemy być blisko głównych atrakcji i wydarzeń.

masazzer4

Posty: 1

 
Niekiedy wynajmujemy w świnoujściu noclegi i jesteśmy zadowoleni. Lokalizacje są inne, natomiast przeważnie blisko głównej promenady. Według mnie ceny są jednymi z niższych, wobec tego opłaca się tam jechać z całą swoją rodziną.

Darjusa

Posty: 4

 
Od lat rezerwujemy w świnoujściu apartamenty blisko morza. Lubimy mieć wszędzie blisko. Ne chce nam się chodzić kilometrami. Podczas wakacji chce odpoczywać, a nie się męczyć. Nie chce mi się szukać miejsca parkingowe, wsiadać do nagrzanego samochodu. Cenię sobie i to bardzo komfort i na to zwracam swoja uwagę.

batmann

Posty: 7

 
Korzystamy zawsze w noclegów w Świnoujściu i innego miejsca nie chcemy. Według mnie to miejsce jest optymalne pod względem wielkości. Można znaleźć tam atrakcje i dla starszych i dla młodszych. My jedziemy w dziesięć osób i każdy jest naprawdę bardzo zadowolony. Jeśli szukacie miejsca na nocleg to to miasto Wam polecam.

Oleczka1

Posty: 2

 
Lubię Świnoujście i kilka razy tam byłem. Śpimy za każdym razem w innym miejscu, ale raczej bisko wszystkich atrakcji miasta. Nie lubimy poruszać się w czasie wakacji samochodem. Jedziemy i korzystamy ze wszystkich atrakcji, jakie się tam znajdują. Samochodem pierwszy raz ruszamy dopiero do swojego domu.

Marioleczka

Posty: 3

 
Polskie morze nie przypadło mi do gustu aczkolwiek mówią, że to w Świnoujściu nie tylko jest czystsze, ale najcieplejsze. Niestety dla mnie dojazd do tego miejsca zajmuje kilkanaście godzin, czyli na razie dam sobie spokój. Jeśli już to wybiorą coś nieco bliżej domu.

mew soncz7777

Posty: 7

 
Rezerwowałem jakieś bardzo komfortowe noclegi w Świnoujściu, ale to było w tamtym roku. Były to apartamenty bezpośrednio od właściciela. To, dlatego cena była naprawdę niska. Znajdę namiary to dam Wam znać gdzie ich można będzie znaleźć.

Gabat

Posty: 3

 
My lubimy jeździć do Świnoujścia, bo stamtąd mamy blisko do Niemiec. Nie trzeba nawet brać wozu żeby tam pojechać. Korzystamy z rowerów i to są niezapomniane chwile według mnie to miejsce dla singli, zakochanych jak i dla rodzin z dziećmi.

Ananasek4

Posty: 12

 
Rezerwujemy w Świnoujściu apartamenty przy plaży ze strony https://promenadaapartamenty.pl. Jest super. Mnie się to miejsce podoba. Apartamenty są niesłychanie dobrze wyposażone, z widokiem na morze. Polecam to miejsce.

Sarenka

Posty: 23

 
Nie potrafię wskazać miejsca, które jest najlepsze w Świnoujściu, bowiem mam ich dużo. Na pewno blisko promenady jest super, niemniej jednak tam trzeba się spieszyć z rezerwacją, bowiem chętnych sporo.

TomekK

Posty: 12