Restauracja Poznań

Restauracja Poznań

Szukam przyjemnej restauracji w Poznaniu, gdzie będę mógł się wybrać ze znajomymi, gdy mnie odwiedzą. Jakieś miłe miejsce ze świeżym jedzeniem, coś z zakresu kuchni polskiej, ale jak jakieś inne smaki się pojawiają to również możemy ewentualnie skorzystać.

Booss23

Posty: 2

 
Dobre miejsce do zjedzenia w Poznaniu??? Trudne pytanie, bo restauracji jest bardzo wiele i w sumie każdy ma inne oczekiwania co do posiłków i tego w jakiej formie będą przygotowane więc na pewno warto sobie różne propozycje sprawdzić, porównać, zestawić ze sobą i wtedy coś sensownego wybrać.

Yuri20

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o starówkę w Poznaniu to restauracji jest bardzo wiele, w otoczeniu też trochę różnych opcji się pojawia więc pewnie coś będziesz w stanie spośród nich wybrać. Sprawdź różne propozycje, porównaj i wtedy decyduj co będzie najlepsze, jak masz jakieś opinie od kogoś sprawdzonego to zawsze najlepsza rekomendacja.

pawel253

Posty: 14

 
Oferta jest ogólnie świetna, obecnie znajdziemy sporo różnych firm na rynku, które dobrze gotują. Przy Jeziorze Maltańskim między innymi stosunkowo nowa restauracja www.cybina13.pl otwarta w grudniu 2016 roku, ale już z naprawdę dobrą renomą i sporą ilością gości, którzy regularnie się pojawiają. Co jakiś czas różne dania ze świata w ramach tematycznych tygodni, miła obsługa, smaczne jedzenie.

wiesław11

Posty: 9

 
Zajrzyj sobie do sieci i sprawdź opinie restauracji jeśli nie masz nikogo kto będzie w stanie Ci jakaś restaurację polecić. W ten sposób coś nieco o restauracjach w Poznaniu będziesz wiedział.

Rico

Posty: 3

 
Ja dość długo szukałam w Poznaniu dobrych restauracji i mogę powiedzieć, że trzeba się wiele na próbować, Szczególnie w centrum wiem już, że wiele restauracji działa pod turystów, gdzie i tak muszą coś zjeść a o smaczne i co ważne świeże jedzenie było czasami trudno. Więc najczęściej coś smacznego znaleźć można nieco dalej od centrum.

Alfonsik5

Posty: 5

 
W Poznaniu teoretycznie restauracji jest tak dużo, że trudno będzie się w tym wszystkim połapać, jeśli jednak będzie chciało się coś dobrego zjeść to niekiedy okazuje się, że trudno o jakieś sensowne miejsce, do którego bez obaw można się wybrać. Więc sprawdź różne restauracje, jak masz kogoś kto coś Ci poleci to najlepsza opcja.

EKO-Chatka

Posty: 5

 
Na miłą romantyczną kolację to chyba najlepiej będzie wybrać się do jakieś restauracji na starówce. Myślę, że sporo różnych ciekawych opcji będziesz w stanie tam znaleźć, warto zajrzeć i popatrzeć co jest dostępne, w zależności również od tego jaka kuchnia będzie Ci odpowiadała najbardziej.

Fafausik

Posty: 6