Potrzebuję kupić do domu ładne płytki ?

Potrzebuję kupić do domu ładne płytki ?

Zastanawiam się czym wyłożyć taras, podłoga nie może się ślizgać i być odporna na temperatury.

Może znacie jakiś sklep, w jakim nie jest drogi gres, bo chyba ten materiał najniezwyklej się nadaje, dzięki.

Wariat

Posty: 8

 
Mnie też bardzo podoba się mozaika, ale typowo w łazience, niekoniecznie na wszystkich ścianach. Najbardziej urzeka mnie wykończenie nią luster, umywalki i wanny. Musze pomyśleć coś odnośnie remontu, ale takie rzeczy robi się na lata, także pomysł musi dobry. Jak wyliczyć cenowo to nie odstaje zbytnio od zwykłych ceramicznych płytek.

gregcie@

Posty: 14

 
Uparłam się na mozaikę w salonie. Mam już ekstra projekt. Nie mogę doczekać się fachowców, mam ich umówionych dopiero w przyszłym tygodniu.

Oct714

Posty: 15

 
Akurat jest tak, że staram się dbać o swoją podłogę w kuchni, jak tylko się da. Tyle, że nie zawsze mi to wychodzi. Mam niskiej klasy płytki i też szukam lepszego rozwiązania. Poszperałam w tym sklepie i być może wybiorę podłogę bambusową, nie chłonie wody.

Frasiek22

Posty: 39

 
W tym sklepie kupowałem mozaikę do swojej łazienki http://www.lu-go.pl. Sam naturalnie jej nie kładłem, lecz fachowiec ocenił, że ich jakość jest wysoka, wobec tego polecam, cena dobra.

21gregorek

Posty: 11

 
Taką mozaikę można właściwie wstawić wszędzie, jak się ma fajny pomysł. Myślałam o czymś takim w kuchni, ale nie na ściany, tylko, żeby okleić nią jakoś tak ciekawie wokół drzwi. Sama pomysłu nie mam, także pasowałoby się zgłosić do fachowca.

dziubbek56

Posty: 15

 
Jak kupujecie płytki, dobrze je obejrzyjcie. Ja miałem problem, żeby wymienić w sumie z wadą fabryczną. A nie kosztowały mało. Takich przecie nie położysz sobie na ścianę. Przestrzegam.

stopiw7

Posty: 16