analiza sylwetki, znacie ?

analiza sylwetki, znacie ?

Czy ktoś z Was był u Kamili Piwowarskiej? Jak wygląda współpraca z nią. Chce wyglądać modnie i elegancko i potrzebuje kogoś, kto mi to wszystko zapewni.

Lalka

Posty: 1

 
Mnie się marzyła super metamorfoza i poszłam do stylistki. Naprawdę jej spojrzenie na mnie było całkowicie różne. Efekt końcowy podoba się wszystkim, którzy mnie widzą.

syrena88

Posty: 7

 
Jeśli potrzebne jest analizowanie sylwetki to polecam szkolenia dla stylistów https://kamilapiwowarska.pl/szkolenia-dla-stylistow/ jest od tego wybitna specjalistka, która bardzo chętnie każdej osobie pomoże.

MacieqLeo

Posty: 20

 
Nie miałam nigdy okazji być u kogoś takiego, ale w programach wygląda to dość ciekawie. Nie każdy z nas jest ekspertem od mody, zatem taka osoba się niezwykle przydaje do pomocy.

englandrm

Posty: 3

 
U nas firmie robili sesję zdjęciową i każdemu pomagała stylistka. Rzeczywiście potrafi ubrać osób o sporo lepiej. To istotne na takich zdjęciach. To była jakaś reklama dla firmy, zatem jakość miała znaczenie. Sami nigdy by sobie z tym nie poradzili gdyby nie pomoc perfekcyjnej stylistki w całym mieście. Polecam.

Nilosik

Posty: 23

 
U nas firmie robili sesję zdjęciową i każdemu pomagała stylistka. Rzeczywiście potrafi ubrać ludzi o wiele lepiej. To ważne na takich zdjęciach. To była jakaś reklama dla firmy, dlatego jakość miała znaczenie. Sami nigdy by sobie z tym nie poradzili gdyby nie pomoc najlepszej stylistki w całym mieście. Polecam.

Marko

Posty: 7

 
Odkąd pamiętam bałam się jasnych kolorów, ale jak poszłam na analizę kolorystyczną i zaczęłam przymierzać te ładne kolory to byłam w szoku. Nagle okazało się, że ta szarość i czerń nigdy nie była dla mnie. Teraz czuje się o wiele lepiej. Jestem o wiele bardziej szczęśliwa.

Bankowy

Posty: 3

 
Mojej koleżance pomaga osobista stylistka i wtedy jest najlepiej. Jakieś kursy to nie są najlepsze. Tutaj jest osoba tylko dla Was. Odpowiada na pytania, radzi i wtedy są z tego same pozytywne efekty wizualne.

gabryś99

Posty: 7

 
Powiem tak mnie wizyta u Kamili Piwowarskiej pomogła. Jestem bardzo zadowolona. Nie wiedziałam, że te kolory są dla mnie odpowiednie, które zaproponowała. Wiem, jaką mam figurę i wiem jak to ma wyglądać dalej. Teraz kupuje całkowicie inne rzeczy niż wcześniej, dlatego polecam i jeszcze raz polecam. Warto było.

Gucio

Posty: 2

 
Oglądam tyle programów w telewizji, że sama sobie mogą z tym poradzić. Efekt jak dla mnie niezmiernie dobry. Oszczędzam tym samym wiele pieniędzy. Nic nie ma za darmo no i jeszcze trzeba mieć czas na to żeby biegać ze stylistką po sklepach. Nie mam do tego głowy.

pawel253

Posty: 6