[Oferta] Usługi saperskie - Zapraszamy po ofertę!

[Oferta] Usługi saperskie - Zapraszamy po ofertę!Nasza firma zajmuje się szukaniem i niszczeniem niebezpiecznych ładunków wybuchowych. Działamy na lądzie i w wodzie. Oferujemy nadzór saperki na bardzo wysokim poziomie. Zniszczymy niebezpieczne przedmioty i wywieziemy je z dala od miejsca budowy. Jeśli konieczne są usługi geodezyjne terenu to nasi specjaliści wszystko zrobią dla klientów.

Po wykonywaniu wszystkich prac oferujemy dostarczenie całej dokumentacji, która jest konieczna do tego, aby budowa czy inne inwestycje ruszyły z miejsca. Nasze usługi saperskie są bardzo fachowe. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Posiadamy sprzęt pozwalający nam na wykonanie rozpoznania i oczyszczania saperskiego. Jeśli niezbędny jest cieki sprzęt jak koparki, spycharki czy wywrotki to mamy je u siebie.

Przygotowujemy kompleksową usługę dla klienta. Wiecej o naszej ofercie znajduje się na stronie http://www.kru-gor.pl. zapraszamy do nas wszystkie zainteresowane osoby i firmy. My Wam pomożemy usunąć niebezpieczne przedmioty z każdego terenu.

Miki

Posty: 1

 

sertus

Posty: 3