dachy Poznań, która firma ?

dachy Poznań, która firma ?

Nie wiem czy mam sam naprawić dach czy może wołać dekarza? Dach jest prosty, ale nie wiem czy to nie będzie zbyt skomplikowane? Robiliście już coś takiego?

Romantykk

Posty: 2

 
Dachu samemu lepiej nie robić. To jest dużo pracy. Trzeba wszystko zabezpieczyć, bo jak zacznie padać to będzie wielki problem. Sam bym tego nigdy nie robił.

bartek33

Posty: 5

 
Korzystałem z usług dekarza w Poznaniu. Z tego, co pamiętam to cena wcale nie była wysoka. Widać, że się tam znali. Założyli mi nową więźbę dachową, a do tego jeszcze wykonali okna na poddaszu. Nic nie cieknie, jest bardzo dobrze, dlatego jestem bardzo zadowolony.

edyta123

Posty: 5

 
Wybór firm dekarskich jest niezwykle duży. Na pewno każdy znajdzie kogoś, kto się zajmie jego dachem. Trzeba tylko wybierać, jakość, a nie jednie cenę, a będzie dobrze.

GGregbard

Posty: 19

 
Prosty dach zawsze można robić samemu. Tym bardziej, jeśli budynek nie jest wysoki. Jeśli jednak taki dach ma sporo spadków różnych zagięć to niestety, ale nie jest to łatwe. Położyć pokrycie można, ale gorzej jest z zachowaniem szczelności. Tym zajmują się specjaliści.

Ptaszyna

Posty: 12

 
Dekarzy jest bardzo dużo. Sam zamówiłem dach z Poznania i firma mi wszystko przygotowała. Przyjechali, oceniali, co da się zrobić. Następnie doradzili, jakie pokrycie dachowe wybrać. Zamontowali mi wszystko bardzo solidnie. Ostatnie wichury kilka dachów zerwały, ale mój nadal ma się bardzo dobrze.

Trener

Posty: 11

 
Trzeba uważać, kogo się wynajmuje do pracy. Dekarz dekarzowi nie jest równy. Jeśli już się na kogoś decydujecie to najlepiej na specjalistę. Trzeba poczekać? Trudno. Trzeba zapłacić? Też trudno po prostu dach to inwestycja na długie lata. Jakiekolwiek oszczędności niestety, ale później okazują się wielkimi stratami.

Klarka23

Posty: 3

 
U siebie część prac robiłem sam. Też nie wiedziałem, jakie pokrycie wybrać. Zgłosiłem się do dekarza w Poznaniu i mi doradził. Znalazłem blachodachówkę, ale w wyższej cenie. Jestem zadowolony, bo nic się z nią nie dzieje. Te tańsze to niestety, ale jak się trafi tak się ma.

TomekK 

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o zamawianie dachów w Poznaniu to ta firma http://www.dachy-siepa.pl idealnie się do tego nadaje. Zatrudniają osoby, jakie we wszystkim nam pomogą.

Black_Riot

Posty: 12

 
U siebie część prac robiłem sam. Też nie wiedziałem, jakie pokrycie wybrać. Zgłosiłem się do dekarza w Poznaniu i mi doradził. Znalazłem blachodachówkę, natomiast w wyższej cenie. Jestem usatysfakcjonowany, bowiem nic się z nią nie dzieje. Te tańsze to na nieszczęście, natomiast jak się trafi tak się ma.

labuh

Posty: 8