wykańczanie wnęrz

wykańczanie wnęrz

Hej, nasz firmowy budynek jest praktycznie gotowy i teraz jesteśmy na etapie planowania wykończenia. Szukamy między innymi firmy, która będzie mogła zadbać o wyłożenie poszczególnych pomieszczeń płytkami, ceramiką. Jak macie kogoś sprawdzonego kogo możecie polecić to dajcie znać.

HalskiPL

Posty: 1

 
Mam wrażenie, że przy ułożeniu glazury liczy się głównie precyzja i przy różnych wykonawcach widziałem, że z tym jest różnie. Obecnie te elementy dla nas wykonuje BGEF Investment (www.bgefinvestment.com) i akurat z ich oferty jesteśmy póki co zadowoleni. Sprawnie sobie radzą, wszystko wykonane starannie i z dużą dokładnością, po wykonanej pracy zostawiają wszystko uprzątnięte więc to dla nich też plus.

pawel253

Posty: 6

 
Spieki ceramiczne to fajna opcja na ściany, szczególnie w takich miejscach, które są mocno uczęszczane, ale na pewno warto też mieć na uwadze to jak będą one układane. Ta kwestia faktycznie będzie istotna i warto poszukać wykonawcy, który sobie z tym dobrze poradzi i estetycznie wszystko będzie dopracowane.

czesł_12

Posty: 6

 
Przy glazurze na pewno będzie warto szukać kogoś z doświadczeniem i odpowiednim zaangażowaniem. Ogólnie w teorii układanie płytek wydaje się łatwe, ale zrobienie tego dobrze nie będzie jednak takie proste. Warto szukać specjalisty, który będzie to robił z zachowaniem jak największej precyzji. Wtedy można liczyć, że to faktycznie będzie ładnie zrobione.

nero45

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o mnie to mam różne doświadczenia z firmami remontowymi i wykończeniowymi i teraz przy glazurze, płytkach itp. zawsze będę brał typowo kogoś od takiej usługi, bo tak naprawdę to trudne zadanie i jak ktoś zajmuje się ogólnie remontami to najczęściej to zawali.

251Lechu

Posty: 2

 
W mojej ocenie jeśli chodzi o spieki to świetnie się prezentują, ale pod warunkiem, że ktoś będzie w stanie faktycznie to dobrze zrobić. Jak nie masz pod tym kątem wykonawcy to trzeba uważać, bo niedokładności mogą sprawić, że tak naprawdę efekt będzie zaprzepaszczony.

włodek

Posty: 3

 
Z glazurą jest tak, że warto mieć kogoś kto na takich pracach się skupia i ma doświadczenie, bo ułożenie nie jest wcale łatwe i brak precyzji może sprawić, że efekty nie będą dobre, dlatego tutaj akurat często te firmy ogólne, które ogólnie remontami się zajmują się nie sprawdzają.

Yuri20

Posty: 5