firma budowlana

firma budowlana

Planuje budowę domu i tak się w ostatnim czasie o tych różnych technologiach naczytałem, że zastanawiam się nad domem szkieletowym. Może ktoś z Was budował taki dom i może coś więcej powiedzieć jak to się w praktyce sprawdza, czy na taką inwestycję faktycznie warto się będzie zdecydować.

Gabat

Posty: 1

 
Wydaje mi się, że warto iśc w dom z drewna, bo rozwiązanie jest ekologiczne, buduje się szybciej i dodatkowo można taką konstrukcję postawić taniej więc w ogólnym rozrachunku właściwie same plusy z tego są.

Alaneq

Posty: 7

 
My mamy mały domek na zgłoszenie, który był budowany przez Drew Dom (www.drewdom-radom.pl). Dla mnie super opcja, bo tylko domek na działkę i obyło się bez formalności, sama budowa bardzo sprawnie, oferta była w dobrej cenie i do tego jak ktoś jest zwolennikiem ekologicznych rozwiązań to tutaj również z takim domkiem w ekologię się wpisuje.

ewa

Posty: 11

 
Może poszukaj kogoś kto zajmuje się takimi domami i ich konstruowaniem i porozmawiaj jakie masz oczekiwania to pewnie będzie coś w stanie podpowiedzieć jeśli chodzi o to jaki dom wybrać i jakie rozwiązania akurat dla Ciebie będą najlepsze.

Wraczki333

Posty: 2

 
Mam wrażenie, że sporo osób się obecnie decyduje na budowanie z drewna więc też tych ofert nie brakuje na rynku. Pewnie jak poszukasz to coś tam sensownego będziesz w stanie dla siebie wybrać z tych propozycji jakie są faktycznie dostępne.

pawel253

Posty: 9

 
Szukaj kogoś kto zajmuje się budową takich domów i będzie można z nim o tym porozmawiać. Wtedy jak będziesz miał głos kogoś kto się na tym zna to też łatwiej będzie zdecydować o tym jaki ewentualnie dom zbudować.

namok

Posty: 5

 
Poszukaj kogoś kto buduje domy szkieletowe i będzie w stanie konkretne podpowiedzi Ci dać jeśli chodzi o wybór. Projekty są różne więc na pewno przyda się ktoś kto będzie w stanie coś więcej na ich temat powiedzieć.

Joe

Posty: 16

 
Ogólnie jeśli chcesz budować dom szkieletowy to sprawdź jakie projekty są dostępne, jakie koszty, ale też bierz pod uwagę, że taki dom nieco inaczej się będzie zachowywał niż konstrukcja murowana.

syrena88

Posty: 15

 
Też się trochę zastanawiałem nad tego typu domem, ale na tą chwilę za bardzo nie wiem czy iść w tym kierunku faktycznie przydałby się głos kogoś kto taki dom ma i może coś więcej na jego temat powiedzieć.

251Lechu

Posty: 4

 
Od strony praktycznej pewnie taka konstrukcja powinna się dobrze sprawdzić jeśli będzie dobrze zbudowana. Choć z drugiej strony tak jak ja jestem w temacie słabo zorientowany to właściwie trudno będzie mi coś więcej na ten temat powiedzieć.

zinger545

Posty: 8