Geodeta Tuszyn - znacie kogoś?

Geodeta Tuszyn - znacie kogoś?

Hejka.

Potrzebuję stworzyć mapę do celów projektowych, a do tego zadania potrzebny jest mi wykwalifikowany geodeta z Łodzi.

Jesteście w stanie polecić kogoś sprawdzonego i godnego zaufania?

fertuś45

Posty: 10

 
Wynająłem niedawno geodetę w Zgierzu, ale doszedłem do wniosku, że ceny jego usług są dla mnie za wysokie. Podjąłem próbę w mojej opinii z góry skazaną na porażkę, bowiem chciałem… negocjować ceny! Wiecie co?

Udało mi się zminimalizować moje wydatki o 40%, bo w grę wchodziło tylko wznowienie granic działki.

Agmars

Posty: 27

 
Z mojej perspektywy, gdy w grę wchodzi geodezja to mogę swobodnie polecić usługi firmy http://www.geofort.pl, jaka wyznaczała dla mnie w terenie obiekty budowlane, jakie stawiałem.

Mogę pochwalić ich za niezwykle dobry kontakt, indywidualne podejście oraz rozsądne pieniądze, które należy zapłacić za ich usługi. Polecam ich wszystkim znajomych mówiąc o nich w samych superlatywach :)

Yuri20

Posty: 9

 
Moje poszukiwania geodety w Zgierzu trwały stosunkowo długo, bo miałem do wyboru tylko kilku fachowców, a o każdym słyszałem co najmniej 1-2 niepochlebne opinie.

Na szczęście znajomy rozwiał moje wątpliwości, bo miałem do zlecenia dość proste obowiązek, więc uświadomił mnie, iż nie potrzebuję do tego najlepszego geodety, a odpowiednio najtańszego.

Zlomex

Posty: 28

 
Niedawno niezbędne były mi pomiary wysokościowe, choć byłam totalnie zdezorientowana, z jakim kosztem może wiązać się wykonanie takiej usługi. Na szczęście przeczytałam kilka tematów na tym forum dyskusyjnym i byłam przygotowana na twarde negocjacje, gdy cena znacząco przekraczałaby tą, z jaką można spotkać się w mojej okolicy.

Zlomex

Posty: 31

 
Trudno powiedzieć mi, ile może kosztować geodeta w Łodzi. Wszystko zależy pomiędzy innymi od tego, jaką inwestycję realizujesz. Z dość prostymi zadaniami poradzi sobie każdy geodeta, a dodatkowo nie powinien wziąć niezmiernie dużo pieniędzy.

W przeciwnym wypadku ma się sprawa, gdy potrzebujesz obsługi ogromnej inwestycji.

Gosienka54

Posty: 13

 
Dzięki Waszym poradom, które opublikowaliście na tym forum dyskusyjnym udało mi się w dużym stopniu wyeliminować kiepskich geodetów i wybrać najlepszego geodetę w Łodzi. Jestem zadowolony ze współpracy, którą podjąłem i w razie czego mogę pozostawić namiary na geodetę.

idzepeto

Posty: 33

 
Od kilku tygodni rozglądałem się za najlepszym geodetą w Aleksandrowie Łódzkim, ale moje poszukiwania nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Najprawdopodobniej wszystko przez to, że opierałem swój wybór na opiniach w Internecie, gdy naprawdę najlepiej jest zrobić rozpoznanie wśród znajomych, którzy być może niedawno budowali domy lub realizowali inne inwestycje.

Laleczka

Posty: 16

 
Wynająłem niedawno geodetę w Zgierzu, natomiast doszedłem do wniosku, iż ceny jego usług są dla mnie za wysokie. Podjąłem próbę w mojej opinii z góry skazaną na porażkę, gdyż chciałem… negocjować ceny! Wiecie co?

Udało mi się zminimalizować moje wydatki o 40%, bo w grę wchodziło tylko wznowienie granic działki.

Hihi_WWW

Posty: 14

 
Kilkukrotnie miałam okazję korzystać z usług geodezyjnych w Łodzi i dziwnym trafem zawsze wybierałam zupełnie inną firmę. Odniosłam wrażenie, że każda z nich chce mocno przekonać do swoich usług inwestora, szczególnie, gdy ma nadzieję, że klient ponownie do nich wróci lub poleci ich znajomym.

Fauna34

Posty: 17