ekologiczne domy z drewna

ekologiczne domy z drewna

Cześć. Szukam firmy która zajmuje się projektem i postawieniem domu drewnianego. Macie kontakt do kogoś godnego zaufania? Wiem, że teraz takie domy z prefabrykatów ludzie stawiają nawet w kilka dni. Ktoś miesza w czymś takim?

Bhapo

Posty: 4

 
Ostatnio widziałem w sąsiedztwie jak ekipa stawiała dom z drewna i faktycznie szybko im to poszło. Na początku tygodnia jeszcze nie było niczego, a w piątek jak wracałem z pracy stał już gotowy dom.

allegrowicz65

Posty: 17

 
Sporo osób teraz stawia sobie domy z drewna. Moi znajomi mówili że ich dom przywieźli ciężarówką, wszystko w częściach. Poskładali im chałupę jak z klocków, nie wiem ile to trwało ale na pewno nie kilka miesięcy.

Marioleczka

Posty: 6

 
Jak już będę miał na tyle kasy żeby postawić swój dom to będę się chyba decydował włąśnie na coś z drewna. Cenowo wychodzi bardzo korzystnie i dom można mieć gotowy praktycznie z miesiąca na miesiąc bez czekania kilku lat.

adus56

Posty: 5

 
Wiem że znajomy będzie chciał postawić dom na wsi ale jaką technologią on ma zamiar to zbudować to już nie mam pojęcia. On jest taką trochę złotą rączką zna się na budowlance więc podejrzewam że sporo rzeczy będzie chciał zrobić we własnym zakresie.

Michaś

Posty: 8

 
Będę chwalił MD Dom z Wodzisławia. Terminowi, rzetelni, dom taki jak chcieliśmy z żoną żeby był. Miałem wpływ na projekt, słuchali moich sugestii. A jeśli chodzi o całą robotę to zajęło im to może coś koło 3 miesięcy albo i mniej. Bardzo dobra termika i akustyka, powiem szczerze że nie spodziewałem się aż tak dobrej izolacji.

suderuss3

Posty: 6

 
Nie za bardzo kojarzę firmy które stawiają domy. Ja już dawno zainwestowałem we własne mieszkanie i nie narzekam. Mieszkanie może ma swoje minusy ale też swoje zalety – przy domu zawsze trzeba coś zrobić, w mieszkaniu mam więcej czasu dla siebie.

fruster

Posty: 9

 
Wszyscy mówią że domy z drewna są tanie, ale co to dokładnie znaczy? Koszt porównywalne do kupienia mieszkania w średniej wielkości mieście? Większy, mniejszy, jak to wychodzi za metr powierzchni?

Lupusx

Posty: 8

 
Cześć. Fajnie byłoby mieć swój dom ale póki co to melodia przyszłości. Mam duzy kredyt wzięty na firmę i za nim nie stanę finansowo na nogi to następne duże inwestycje muszą poczekać.

minus56

Posty: 4

 
Nie wiem kto zajmuje się domami z drewna na dobrym poziomie ale sam myślę o czymś takim. Dom to dom i nawet największy apartament w nowoczesnym strzeżonym osiedlu nie da takiej niezależności jak domek wolnostojący.

Nikusinski23

Posty: 14