firma budowlana

firma budowlana

Szukam ludzi, którzy współpracowali z marką ana-bud.pl i mogą trochę więcej powiedzieć o jakości realizowanych inwestycji budowlanych. Bardzo proszę o kontakt, albo w komentarzu, albo prywatnie, jeżeli jest taka możliwość. Dziękuję i pozdrawiam.

adameczek2323

Posty: 1

 
Myślę, że inwestorzy popełniają ten błąd, że za bardzo się śpieszą i nie robią w ogóle porównania konkurencji. Ogólnie to polecam generalne wykonawstwo z potwierdzeniem jakości, dopełnieniem formalności i kwestii pobocznych. Nie martwisz się niczym.

andrew66

Posty: 12

 
Patrz nie tylko na wykonawców lokalnych, tylko ogólnokrajowych. Uwierz, że niektórzy taniej wychodzą niż współpraca lokalna. Sam się zdziwiłem.

Fiflek

Posty: 7

 
Jedna z najbardziej stabilnych marek budowlanych w Polsce to AnaBud. Działają już chyba ze 30 lat. Kilka lat temu tworzyłem spółkę odpowiedzialną za budowę farm wiatrowych. Zbierałem kapitał od ludzi zainteresowanych tematem i podziałem zysku w przyszłości. AnaBud nas wspierali właśnie, jako generalny wykonawca. Dobra, udana współpraca, bez żadnych problemów jakościowych, prawnych, związanych z BHP, czy zastosowaniem odpowiednich technologii. Bardzo miło wspominam.

pawel253

Posty: 6

 
Jeżeli szef korpo budowlanego się angażuje w zamówienie to znaczy, że jest bardzo dobrze. Tutaj bym celował na pewno.

Jomer56

Posty: 19

 
Zawsze przejrzyj listę dotychczas zrealizowanych inwestycji, a jeżeli dasz radę to pogadaj z inwestorem bezpośrednio, niech wyrazi zdanie o wykonawcy. Zawsze to większe bezpieczeństwo.

Makaronek45

Posty: 23

 
Ocena prac ostatecznie też jest kluczowa, nie można niestety wierzyć na słowo, kiedy wydajesz często kosmiczne pieniądze.

egan176

Posty: 14

 
Budowlanka nie jest dla wszystkich, co pokazał kryzys w latach 2007-2009, gdzie wielu jechało na kredytach. Teraz większość marek chce mieć na własność sprzęt i różnicują portfolio. Tylko tak można przetrwać, a nie na jednej specjalizacji.

wiesław11

Posty: 6

 
Niektóre firmy prowadzą ludzie bez wykształcenia budowlanego. Osobiście takich zawsze unikałem, bo nie do końca ogarniają bardziej skomplikowane kwestie.

Miluśkooo2

Posty: 6

 
Niestety plaga znikających wykonawców na rynku budowlanym to fakt, niektórzy sobie przekazują zlecenia i tak naprawdę nie wiesz, kto ci robi. Zamawiasz u jednego, robi kto inny. Strasznie wkurzające i raz mnie coś takiego spotkało. Nigdy więcej.

Jermeri

Posty: 9