Gdzie dostanę wkłady kominkowe ale gazowe ?

Gdzie dostanę wkłady kominkowe ale gazowe ?

Dzień dobry. Muszę posilić się waszym doświadczeniem i wiedzą. Szukam kominków z montażem w Krakowie. Ktoś coś?

serbuś

Posty: 5

 
Polecam skontaktować się ze specjalistami ze sklepu z kominkami na Wielickiej. Tam mają spory wybór, a ceny nie wyrywają z butów :D Też planuję kominek i już zdążyłem porównać oferty. Ta wychodzi, że najlepsza, a firma ma dużą liczba porządnych opinii.

Dr Nemo

Posty: 12

 
Kominek na gaz nie należy do tanich, ale możesz sprawdzić tutaj http://kominekzblatem.pl. To dobra firma działająca w branży kominkowej od lat. W Krakowie sprzedaje kominki, o których klienci mają pozytywne opinie. Proponują też montaż.

sooya

Posty: 24

 
Chyba raczej chodzi mi kominek gazowy w Krakowie. Nie zależy mi na funkcji grzewczej. W sumie to chyba najprostsze modele w obsłudze i rodzince nie będzie ciężko użytkować taki wkład kominkowy.

Fanatyk

Posty: 6

 
Wkłady kominkowe powietrzne w Krakowie zdążyły mnie już poważnie zmęczyć. To oznacza porównywanie propozycji, cen i parametrów. Chyba będę jednakże musiał skorzystać z takiej wizji lokalnej. Myślę, że to najszybsze rozwiązanie moich dylematów. Za mało znam się na tej branży, żeby zdecydować samemu, jaki wkład, jaka instalacja itd.

czdeRRR

Posty: 6

 
Polecam skontaktować się ze specjalistami ze sklepu z kominkami na Wielickiej. Tam mają spory wybór, a ceny nie wyrywają z butów :D Też planuję kominek i już zdążyłem porównać oferty. Ta wychodzi, że najlepsza, a firma ma dużą ilość dobrych opinii.

kondziu

Posty: 8

 
Co do wkładów kominkowych gazowych w Krakowie, jakie dokładnie sklepy polecacie. Mam już za sobą chyba z parę dni przeglądania ofert i mam poważny mętlik w głowie. Już sam nie wiem, czym się kierować przy wyborze takiego kominka. Jeśli coś możecie pomóc, z góry wielkie dzięki.

Lupusx 

Posty: 5

 
Wkłady kominkowe powietrzne w Krakowie zdążyły mnie już poważnie zmęczyć. To znaczy porównywanie ofert, cen i parametrów. Chyba będę jednak musiał skorzystać z takiej wizji lokalnej. Myślę, że to najszybsze rozwiązanie moich dylematów. Za mało znam się na tej branży, żeby zdecydować samemu, jaki wkład, jaka instalacja itd.

bruklin187

Posty: 6