centralne ogrzewanie w Krakowie, znacie ?

centralne ogrzewanie w Krakowie, znacie ?

Witam serdecznie. Jakie przedsiębiorstwo będziecie w stanie zaproponować mi, jeżeli chodzi o wykonanie ogrzewania podłogowego kraków? Mam nadzieję, iż znacie kogoś, kto posiada rzeczywiście bogate doświadczenie.

Jimer66

Posty: 2

 
Najlepszym przedsiębiorstwem, które może wykonać dla Was ogrzewanie podłogowe kraków jest ta firma: http://www.instalco-krakow.pl/ogrzewanie-podlogowe-krakow.html. Wykonywali ogrzewanie podłogowe w moim domu i jestem bardzo zadowolony. Myślę, że nie będziecie zawiedzeni :)

TomekK

Posty: 5

 
Mieliśmy sporo szczęścia, że w momencie wystąpienia awarii pojawił się w naszym domu naprawdę dobry hydraulik kraków. Nie sprawdzaliśmy opinii na jego temat, bo zwyczajnie nie było na to czasu.

mamarek

Posty: 31

 
Do naszego domu został wezwany dobry hydraulik kraków, który stosunkowo prędko ustalił przyczynę problemu, a później doprowadził do jego skutecznego rozwiązania. Trochę nas to kosztowało, ale cóż...

mirekp2005

Posty: 17

 
W momencie budowy domu zastanawiałem się nad tym, aby zastosować ogrzewanie podłogowe kraków. Ostatecznie podjąłem decyzję, że to będzie dobry pomysł, z czego jesteśmy obecnie bardzo zadowoleni. Zarówno ja, moja żona, jak i dzieci :-)

Januszek

Posty: 4

 
Liczę na to, że dzięki Waszym spostrzeżeniom będę w stanie wezwać do domu naprawdę porządnego hydraulika kraków. Potrzebuję zrealizować dość sporą inwestycję w nowym budynku.

Michaś

Posty: 8