Czy kosmetyki ajurwedyjskie faktycznie są takie dobre

Czy kosmetyki ajurwedyjskie faktycznie są takie dobre

Jak waszym zdaniem wygląda realna dostępność kosmetyków, które nie były testowane na zwierzętach?

alus

Posty: 1

 
Aszwaganda przecież wywodzi się z medycyny ajurwedyjskiej, a to jeden z najsilniejszych naturalnych psychotropów. Na mnie działa od lat, suplementacja regularna. Biorę więcej niż jedną tabletkę oczywiście, ale działa, dlatego podejrzewam, że i kosmetyki ajurwedyjskie charakteryzują się podobną efektywnością.

namok

Posty: 16

 
Jestem mężczyzną z długimi włosami i właśnie niedawno pytałem fryzjerkę, jak mogę zregenerować wytarty środek głowy. Nie łysieję, ale mam takie wytarcie powiedzmy, strasznie mi przeszkadza. Poleciła mi szampony z https://spa-ceylon.pl, żebym testował każdy oddzielnie, minimum 2 miesiące i przyznam szczerze, że pierwsze małe włoski zaczęły w tej gołej strefie odrastać, dlatego zostawiam kontakt. Może komuś się przyda.

wirwik

Posty: 5

 
Używam tylko ajurwedyjskich kosmetyków, bo to w pełni wegetariańska formuła i doceniam sklepy, marki, które ten temat ogarniają i rozumieją przede wszystkim, a nie bazują tylko na modzie, trendach. To po prostu styl życia.

figo

Posty: 6

 
Przy odrobinie wysiłku to naprawdę można sobie domowe SPA zaprojektować i też jestem zwolenniczką podobnego pomysłu.

Yuri20

Posty: 7

 
Nigdy nie ma pielęgnacji ciała tylko na zewnątrz, czy tylko od wewnątrz. Ajurweda mówi, żeby metody łączyć i sprawdzać, co na Ciebie najlepiej działa.

Gosienka54

Posty: 16

 
Od czasu do czasu warto wymienić kosmetyki, bo jednak ciało się przyzwyczaja do konkretnych składników aktywnych i trzeba odświeżać.

Miki789

Posty: 3

 
Spróbuj jeszcze szczotki do kąpieli z odpowiednimi zakończeniami, bo można wpłynąć fajnie na regenerację skóry i lepiej rozprowadzić kremy, jak nie masz człowieka obok, który ogarnie :)

marcin225

Posty: 5

 
Potwierdzam, że niektóre kosmetyki ajurwedyjskie długoterminowo wpływają na zdrowszy odcień skóry, masz jakby większe nasycenie składnikami.

EQP

Posty: 8

 
Pokombinuję niedługo, a medycyna ajurwedyjska to bardzo ciekawe zagadnienie. No i składniki na tyle powszechne, że terapia nie wychodzi w kosmicznych kwotach, tylko życiowo.

ui5609

Posty: 8