Jaka jest cena aparatu Invisalign ?

Jaka jest cena aparatu Invisalign ?

Dzień dobry. Korzystał ktokolwiek z Was z aparatu Invisalign? Chciałbym zapytać o Wasze doświadczenia w tym zakresie, gdyż chcę pozyskać taki aparat.

mniszekk6

Posty: 5

 
Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Wam niewidoczny aparat na zęby. Wykorzystuję go od kilku tygodni. O tym, iż go noszę wie wyłączne najbliższa rodzina, gdyż jej po prostu o tym powiedziałem. Poza tym jest niezauważalny.

reklamos

Posty: 11

 
Chcecie skorzystać z sposoby leczenia Invisalign Śląsk? Na podstawie własnych doświadczeń jestem gotowy zaproponować Wam ofertę tej kliniki: http://niewidocznyaparat.pl/przebieg-leczenia-2/. Myślę, że powinna ona przekroczyć Wasze najśmielsze oczekiwania. Pozdrawiam serdecznie.

12erBis

Posty: 23

 
Moim zdaniem metoda leczenia Invisalign z roku na rok będzie zyskiwała na popularności. Nie jest najtańsza, natomiast dzięki niej nie widać aparatu ortodontycznego :)

mniszekk

Posty: 10

 
Szereg korzyści może zagwarantować Wam niewidoczny aparat. Wiem to z własnego doświadczenia, a jednocześnie jego zastosowanie jest możliwe w praktycznie każdych okolicznościach. Wiadomo, że nieraz konieczne jest usunięcie np. jednego zęba.

wielgi

Posty: 29

 
Moja mama zdecydowała się na to, aby wykorzystać możliwości, jakie oferuje aparat Invisalign. Teraz ja zastanawiam się nad podobną inwestycją we własny wygląd, albowiem wręcz rodzinnie mamy problemy z krzywym zgryzem. Kilka tysięcy zł to nie jest zaporowa cena.

Jasio234

Posty: 7

 
Pięć tysięcy złotych kosztował mój przezroczysty aparat na zęby. Nie ukrywam, iż prawdopodobnie inna klinika byłaby w stanie zrobić mój aparat taniej, aczkolwiek wolałem zaufać ofercie profesjonalistów, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem :)))

MacieqLeo

Posty: 20

 
Miałem mocno ograniczony budżet finansowy, gdy przedmiot mojego zainteresowania stanowiły niewidoczne nakładki na zęby. Całe szczęście, że porównałem ofertę kilku klinik.

enriko75

Posty: 9