jakiego dentyste polecacie w Londynie

jakiego dentyste polecacie w Londynie

Hey! Gdzie w Londynie chodzicie do dentysty?? Szukam jakiegoś dobrego gabinetu gdzie by można pojść z dzieckiem. Gdzie mają fajną sympatyczną obsługę I też metody w miarę bezbolesne żeby dziecka dodatkowo nie stresować?

zenek744

Posty: 4

 
Zwłaszcza dla dziecka wizyta u dentysty bywa traumatyczna. Sam pamiętam jak miałem kilka lat, chyba z 7 i poszedłem do dentysty z mamą to uciekłem z fotela...bo tak mnie bolało :P

tigra32

Posty: 12

 
Akurat mam znajomego polaka który chce w Londynie założyć swój gabinet stomatologiczny ale wciąż jest na etapie załątwiania. W każdym razie jak już ruszy to na pewno się do niego na przegląd umówię....ma mieć zniżkę po znajomości ;-))

Sann

Posty: 9

 
Ja to jestem u lekarza średnio raz na 10 lat ….tak mniej więcej :) Więc nie pomogę , nie mam pojęcia jak tak naprawdę ten system opieki zdrowotnej tutaj na wyspach funkcjonuje.

iSoyer3

Posty: 19

 
Lekarzy w UK mają dobrych, ale też trzeba przyznać że jest bardzo dużo personelu zagranicznego, w tym z krajów dość egzotycznych jak Indie, Chiny i tak dalej, że już o ludziach z półwyspu Arabskiego nie wspomnę.

ZjadaczGłów

Posty: 19

 
W UK jest bardzo fajnie rozwiązany system opieki zdrowotnej podobnie zresztą jak system podatkowy jest bardziej przyjazny człowiekowi. Oby Polska poszła w tym kierunku.

mikusiński

Posty: 11

 
Mam jak na razie bardzo dobre zdanie o obsłudze w klinice w Clapham (to są południowe rejony Londynu). Na stronie sw11clinic-clapham.co jest dużo konkretów o leczeniu jakie prowadzą. MI robili kanłówkę I jestem happy. Nawet tak nie bolało jak się nastawiałem a z zębami mam spokój.

Garguł12

Posty: 5

 
Co jak co ale do dentysty to ja bardzo nie lubię chodzić. To jest taka dyskomfortowa sytuacja gdy leżysz na fotelu z otwartą buzią i gazikami między zębami a ktoś stoi nad tobą z wiertłem....:P

Lipa08

Posty: 9