Tabletki na potencje

Tabletki na potencje

Panowie, zwracam się do was raczej z popularnym, ale dla mnie dość niepokojącym problemem. Wszedłem niedawno w nowy związek i niestety w kratkę potencja. W łóżku jakoś mi nie idzie. Faktycznie już nie ten sam wiek, co kiedyś, ale dziwne, że nie dam rady. Czy używacie czegoś do wspomagania? Nie wiem nawet, czy iść z tym do lekarza szczerze mówiąc.

namok

Posty: 2

 
Może wypadałoby też zadbać o optymalny poziom testosteronu, zrobić wyniki krwi, hormonów, bo tutaj też może być przyczyna. U mnie obniżony poziom testosteronu sprawiał naprawdę dużo problemów.

narcyzek

Posty: 11

 
Kamagra musująca, jak prosiłeś https://potencja.net.pl/kamagra-musujaca-100mg. Używam od dwóch lat, ale coraz rzadziej, bo jakby psychika mi się naprostowała. Z nowymi dziewczynami zawsze nie domagam. Myślę, że nie jestem przyzwyczajony, a tabletka pozwala mi wrócić do siebie. Sam nie wiem, z czego te moje problemy wynikają. Prawdopodobnie z nadmiernego spięcia. Zawsze tak miałem, ciężko się wyluzować bez farmakologii.

fertuś45

Posty: 10

 
Jak pierwsze problemy łóżkowe się pojawiają to warto zmienić styl życia, skończyć z uzależnieniem od niegrzecznych filmów i po prostu bardziej wyluzować. Współcześni mężczyźni nie potrafią lub nie chcą tego zrobić.

Damiano

Posty: 9

 
Rozbijaj sobie tabletki na kilka małych części, a i tak zadziałają. Można na tym sporo oszczędzić.

56_2014

Posty: 5

 
Bez recepty można oczywiście wziąć takie tabletki, tylko jak masz jakieś problemy ze zdrowiem to lepiej jednak przejść się do lekarza. Z kardiologiem też wypada pogadać.

Grabow12

Posty: 12

 
Dysfunkcje fizjologiczne to rzadkość w zaburzeniach erekcji. Seks to jest praktycznie psychika. A teraz przyznam brakuje wyrozumiałych partnerek. Ostatnie dziewczyny chciały chyba jakiegoś terminatora. Komedia.

namok

Posty: 10