klinika chirurgii ręki poznań, jaka ?

klinika chirurgii ręki poznań, jaka ?

Dzień dobry. Uważacie, że operacja nadgarstka w prywatnej klinice ma sens? Chętnie poznam zarówno za, jak i przeciw :-)

980000

Posty: 5

 
Chirurgie ręki przeprowadził w moim przypadku ten gabinet: http://www.klinikanadgarstka.pl. Jeśli chodzi o chirurgów to znają ten temat niemal od podszewki, więc nie mam nawet najmniejszych zastrzeżeń do ich pracy :)

matek562

Posty: 10

 
Moja znajoma opowiadała mi niedawno, jak wybierała klinikę chirurgii ręki poznań. Sama przyznała się, że podjęcie takiej decyzji zajęło jej co najmniej kilka dni. W tej branży panuje spora konkurencja.

Fifczak90

Posty: 14

 
Bardzo obawiałem się, gdy miałęm kłopoty w drętwieniem ręki podczas snu. Tymczasem okazało się, że nie taki diabeł straszny, jak go malują. Wielkie znaczenie ma fakt, że przywiązałem dużą uwagę do wyboru profesjonalnej kliniki :)

mirekp2005

Posty: 19

 
Nie chcielibyście wiedzieć, jak wiele negatywnych konsekwencji wiąże się z drętwieniem palców. Niestety miałem okazję się o tym przekonać. Przez dłuższy czas byłem wyłączony z jakiegokolwiek aktywności. Fatalne uczucie.

Lupusx

Posty: 7

 
Jestem świadomy tego, jak poważną sprawą jest drętwienie kciuka. W związku z tym chciałbym, aby ową rekonstrukcję wykonał ktoś, kto może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, a także odpowiednią renomą. Obecnie szukam takiego fachowca.

grzes3345

Posty: 7

 
Śmieszy mnie to, gdy ktoś wybiera klinikę, w której wykona operację cieśni nadgarska na podstawie opinii dostępnych w Internecie. Mogą być one niewiarygodne.

damkaa4

Posty: 6

 
Mam bardzo niemiłe wspomnienia, jeśli chodzi o drętwienie palców. Są one związane z przede wszystkim z bólem, który towarzyszył temu urazowi...

Yuri20

Posty: 9

 
Mam paru faworyzowanych chirurgów ręki poznań, których biorę pod uwagę. Okazuje się, iż interwencja chirurgiczna w moim przypadku będzie absolutnie nieunikniona. Mam pewne obawy, niemniej jednak mam nadzieję, iż wszystko przebiegnie prawidłowo.

gregBard

Posty: 23