fizjoterapeuta w Szczecinie, gdzie szukać ?

fizjoterapeuta w Szczecinie, gdzie szukać ?

Witam Was. Mam nadzieję, że polecicie mi jakiś ośrodek fizjoterapii w Szczecinie, gdzie od ręki można załatwić zabiegi.

eriost56

Posty: 2

 
Dokładnie taka jest sytuacja chyba w całym kraju. Jeśli wziąć pod uwagę fizjoterapię w Szczecinie, to raczej nie jest inaczej w innych miastach. Tak czy inaczej, cieszę się, że mam możliwość skorzystania z prywatnych zabiegów.

Kitas

Posty: 8

 
Miejmy nadzieję, że może wkrótce sytuacja się zmieni :) Oczywiście mam taką nadzieję, choć zdrowie nie pozwala mi na nadzieję. Bardzo często korzystam z zabiegów prywatnego fizjoterapeuty w Szczecinie i gdyby nie ta osoba, pewnie poruszałabym się teraz na wózku lub byłabym przykuta do łóżka.

tomeix

Posty: 4

 
Niestety tak jest w naszym kraju, więc z góry zawsze mam ogarniętego jakiegoś fizjoterapeutę w Szczecinie, który będzie mi w stanie mi pomóc, gdy nie ruszam się z łóżka. Choruję od wielu lat. Choroba postępuję, a pomocy na NFZ nie uzyskuję tak, jakbym tego chciał.

Marioleczka

Posty: 15

 
Polecam to miejsce https://medical-zen.pl – świetny fizjoterapeuta i najważniejsze, że mogę dostać się do tej placówki w Szczecinie bez żadnego problemu, czekania i stania w kolejkach.

Joe

Posty: 5

 
Nie dajmy się :) Myślę, iż warto się wspierać i polecać dobre i niedrogie placówki prywatne. Na szczęście w naszym mieście, mamy możliwość skorzystania z fizjoterapii prywatnie i to w super jakości, jeżeli chodzi o usługi. Weselę się, iż mamy takie szanse w Szczecinie.

xtigerx

Posty: 10

 
Fizjoterapia w Szczecinie to tylko prywatnie. Na NFZ nie ma szans, aby coś załatwić na już. Osobiście czekałam ponad rok, koleżanka coś ponad półtora roku. Masakra.

Różyczka

Posty: 4