łóżko medyczne, poszukuję

łóżko medyczne, poszukuję

Potrzebuje na teraz łóżka szpitalnego, ale nie bardzo wiem gdzie ma się zgłosić. Szpitale takie łóżka pożyczają czy raczej trzeba coś kombinować we własnym zakresie?

Jimer66

Posty: 1

 
Mieliśmy z wypożyczalni łóżko rehabilitacyjne i nie było drogie. Firma obsługuje kompleksowo swoich klientów. To oznacza, że zamawiamy się łóżko, a oni to pakują do samochodu. Przywożą na miejsce i wnoszą tam gdzie tylko chcemy. Później to podłączają i uczą każdego jak z takiego łóżka, na co dzień korzystać.

camwe22

Posty: 17

 
Państwo powinno osobom, które mają leżeć w domach zapewnić łóżka. Wtedy byłoby to sprawiedliwe, ale niestety nie ma, co na to liczyć. U nas babcia leżała dwa lata w łóżku i żeby je otrzymać to było wiele kombinacji. Takie są niestety realia.

dobryrd

Posty: 4

 
Z tego, co mi wiadomo łóżka medyczne są przeznaczone dla ludzi do stu trzydziestu kilogramów wagi. Jeżeli ktoś jest cięższy to nie wiem, co zrobić? Może taka firma, która wynajmuje łóżka będzie miała jakąś propozycje? Na pewno należałoby się wówczas do nich zgłosić. Mają dostęp do przeróżnych modeli łóżek rehabilitacyjnych.

Sewerynus

Posty: 12

 
Wygodne i komfortowe łóżka szpitalne ma firma https://wypozyczalnialozekrehabilitacyjnych.pl. oni są w stanie nam wynająć łóżko w niezmiernie porządnej cenie.

Ptaszyna

Posty: 3

 
Najlepiej się zorientować czy szpital nie da takiego łóżka. Jeżeli nie to nie pozostaje nic innego jak udać się do wypożyczalni. Tam zawsze i na wszystko są przygotowani.

Paqu

Posty: 18

 
Zdecydowanie bardziej polecam wypożyczalnie łóżek rehabilitacyjnych, bo jest to tańsza forma niż zakup łóżka. Później z takim łóżkiem są spore problemy. Jest bardzo duże i nie ma gdzie go trzymać, a wyrzucić się nie wyrzuci, bo drogie.

eleganTT

Posty: 6

 
Najlepiej się zorientować czy szpital nie da takiego łóżka. Jeśli nie to nie pozostaje nic innego jak udać się do wypożyczalni. Tam zawsze i na wszystko są przygotowani.

aliwertus

Posty: 2

 
Bez kłopotów można zakupić i wynająć łóżko medyczne. Wszystko zależne jest od tego na jak długi czas chcemy z niego korzystać. Jeżeli wiemy, że taka osoba będzie z łóżka korzystała poprzez kilka tygodni to je wynajmujemy. Jeżeli wiemy, że ma tam leżeć latami to trzeba rozważyć nabycie łóżka nowego albo używanego.

Fifczak90

Posty: 19