platforma terapeutyczna, gdzie szukać ?

platforma terapeutyczna, gdzie szukać ?

Czy na platformie terapeutycznej można rozmawiać online? Czy tam się tylko umawiam na spotkanie z psychologiem i muszę przyjechać gdzieś na miejsce?

Lizusek45

Posty: 3

 
U mnie na problemy w związku rozwód pomógł. Okazało się, że te problemy, które wymyślał są prawdziwe i że żona mnie zdarza. Także nie zawsze terapia pomaga. Czasami są takie sytuacje, że trzeba sobie inaczej radzić i ja właśnie tak postąpiłem. Polecam.

Laleczk23

Posty: 24

 
Na szczęście nie musze korzystać z pomocy specjalistów, ale mnóstwo osobom by się to przydało. Głównie tym, których mijam jadąc samochodem do pracy.

Yuri20

Posty: 6

 
Korzystam z platformy terapeutycznej na tej stronie https://rozwiazaniaistnieja.pl i jestem zadowolony. Bez wychodzenia z domu wracam powoli do normalności. Trochę mi to zajęło, ale naprawdę było warto.

wigry00

Posty: 5

 
Każdy przypadek jest inny, dlatego najlepiej jest zgłosić się do gabinetu terapeutycznego online. Wtedy dowiemy się czy jest dobrze czy jednak źle. Może wystarczy kilka rozmów, a może trzeba będzie nam przepisać leki? Niech ekspert się tym zajmie, a wtedy będziemy pewni, że to właściwa metoda leczenia.

Tallulah32

Posty: 27

 
Moje dziecko sprawia mi też kłopoty, ale jakoś ostatnio mu przeszło. Powoli z tego wyrasta, ale wiem, że brata syn niestety źle skończył, bo rodzice nic z tym nie zrobili. Gdybym widział, że dzieje się coś nie tak z dzieckiem i jest to poważne to od razu udałbym się z tym do psychologa. Nie ma, na co czekać.

Annnna1

Posty: 9

 
Na szczęście nie musze korzystać z pomocy specjalistów, ale wielu osobom by się to przydało. Zwłaszcza tym, których mijam jadąc samochodem do pracy.

bartek33

Posty: 7