chirurg naczyniowy kraków, polecicie ?

chirurg naczyniowy kraków, polecicie ?

Polecono mi dr Piotra Budzyńskiego. Jeśli macie Państwo osobiste opinie na temat tego lekarza w ramach leczenia otyłości, bardzo dziękuję. Zależy mi na dostaniu się do prawdziwego specjalisty. Z góry oczywiście wszystkim dziękuję.

marcin225

Posty: 6

 
Z powodzeniem można udać się do lekrza Imohamed Alzayany. Nie miałem jeszcze styczności w swoim leczeniu z tak wielkim profesjonalistą, jak ten lekarz. Polecam, gdyż byłem w trudnej sytuacji zdrowotnej i udało się stanąć na nogi.

23-Obert

Posty: 11

 
Jeżeli chodzi o otyłość, to nie polecam tradycyjnych przychodni. W takich wypadkach dobrze jest się dostać do jakiegoś bariatry, który umożliwi najlepszą pomoc. Mąż leczy się w porządnej prywatnej przychodni i są efekty. Jeżeli chodzi o operacje, po prostu bez czekania.

miner23

Posty: 6

 
Osobiście jestem bardzo zadowolony z leczenia dr Andrzeja Kostki. Na tej stronie można sprawdzić dokładne informacje na jego temat http://www.artclinique.pl/specjalisci/chirurgia-naczyniowa/dr-n-med-andrzej-kostka/. Polecam każdemu, ponieważ to specjalista chirurg naczyniowy z prawdziwego zdarzenia.

drymuss

Posty: 15

 
Słyszałam, że dr Piotr Budzyński jest doskonałym lekarzem. Już kilka osób z moich znajomych chwali sobie jego leczenie. Dostać się do niego można chyba jednak tylko prywatnie.

Ralphy

Posty: 8

 
Z własnego już kilkuletniego doświadczenia w leczeniu polecam lek med Marka Piwowarczyka. To doświadczony specjalista chirurgii naczyniowej. Polecam.

miasto13

Posty: 19

 
Świetnych lekarzy warto szukać w prywatnych klinikach. Szukałem doświadczonego chirurga naczyniowego. Na NFZ nie przykładają się zbytnio, można trafić nawet na rzeźnika :(

pawel253

Posty: 17

 
Też miałam poważne dylematy co do wyboru bariatry. Pozyskałam się w końcu do prof. dr hab. n. med. Andrzeja Budzyńskiego i jak na razie chwalę sobie jego leczenie. To dopiero początki, natomiast od razu widać, że to wykwalifikowany specjalista.

labuh

Posty: 8

 
Jak konieczny wam dobry bariatra, to polecam udać się prywatnie do jakiejś kliniki czy centrum. Siostra leczy się w ten sposób w Krakowie i chwali sobie leczenie już od pierwszych badań i pierwszych lekarskich zaleceń. Jej stan był już naprawdę poważny. Na NFZ chyba trudno o fachowców :(

amrmas22

Posty: 8