studio masażu Kraków

studio masażu Kraków

Cześć, mam straszną spinę ostatnio w ciele. Kręgosłup mnie boli, barki, głowa praktycznie codziennie. Stresuję się zatrudnieniem i zastanawiam się poważnie nad wykupieniem dłuższego pakietu masażu. Nigdy nie byłem i stąd pytanie, gdzie warto pójść dla mężczyzny w Krakowie?

tubbytimmy1

Posty: 1

 
Niektóre rodzaje masażu wydają się stricte erotyczne, ale takie nie są, więc musisz bardzo uważać na to, co robisz w takim gabinecie. Lepiej wyjść z pozycji maksymalnego szacunku do masażystki. To ciężka praca, wymaga zaangażowania i włożenia realnej siły fizycznej w celu odprężenia pacjenta.

amrmas22

Posty: 7

 
Wiem, że u nich możesz się nawet na masaż twarzy umówić. Bardzo fajna, specyficzna sprawa, a niewielu masażystów potrafi. Siedzę całymi dniami w dość niewygodnej pozycji, a tylko masaż leczniczy i tantryczny utrzymuje mnie w formie.

Francek3

Posty: 29

 
Masaż mi pomógł uregulować poziom chronicznego stresu, a byłam w ciężkim stanie po zamknięciu gospodarki. Mój mąż pracował w branży objętej najmocniejszymi restrykcjami. Jakoś już się temat wyprostował, ale bez masażu to nie wiem, co był zrobiła. Potrzebowałam tego.

pawel253

Posty: 15

 
Fajne masażystki tam pracują i realnie pomagają pacjentom pozbyć się ciężkiego bólu. Liczy się zatem nie tylko relaks, ale bardziej takie fizjoterapeutyczne podejście.

krysian6

Posty: 6

 
W Krakowie na masaż polecam Studio Dewi, chociażby Lomi Lomi powiązany z filozofią Huny, bardzo energetyzujący całe ciało. Intymne, do tego higieniczne warunki. Cały masaż na wygodnym materacu. Można się też umówić na bardziej lecznicze masaże. To praktycznie alternatywa dla fizjoterapii, albo raczej jej uzupełnienie. Jestem bardzo zadowolony. Piękne masażystki, klimat, cenowo całkiem rozsądnie. Wiem, że jak zapiszesz się do newslettera to dostaniesz 50 zł rabatu na dowolny voucher, więc pokombinuj sobie. To jest ich strona https://studiodewi.pl/masaze/masaz-klasyczny/. Działają w Krakowie i Gdyni.

Nikiiii

Posty: 5

 
Pamiętaj, że po masażu to Cię mocno zmuli, więc przyda się dzień na spanie. Przyznam po takiej sesji to śpię, jak małe dziecko po 16 godzin :) Przyjemna sprawa.

kondziu

Posty: 4