leczenie nietrzymania moczu, proszę o pomoc

leczenie nietrzymania moczu, proszę o pomoc

Jak wygląda leczenie nietrzymania moczu? Myślałam, że sobie sama poradzę, ale niestety się nie udało i teraz nie za bardzo wiem, co dalej z tym mam robić.

Banaś23

Posty: 2

 
Chętnie bym się na taki laser zapisała, bo nie mam żadnych przeciwskazań. Może poza jednym. Cena jak dla mnie za wysoka. Na razie mnie na to nie stać. Szkoda, bo mój problem dokucza mi od lat. Jest to bardzo wstydliwy problem, dlatego mam nadzieje, że kiedyś go rozwiąże.

Pacothelllucia

Posty: 13

 
Jeśli występuje u was nietrzymanie moczu leczenie jest możliwie tutaj http://medi-lab.pl. Mają skuteczną metodę, która mnie pomogła. Sprawdźcie same jak to wygląda.

TomekK

Posty: 5

 
Chętnie bym się na taki laser zapisała, albowiem nie mam żadnych przeciwskazań. Może poza jednym. Cena jak dla mnie za wysoka. Na razie mnie na to nie stać. Szkoda, albowiem mój kłopot dokucza mi od lat. Jest to niesłychanie wstydliwy kłopot, dlatego mam nadzieje, iż kiedyś go rozwiąże.

Lechu351

Posty: 9

 
U mnie leki, hormony nic nie pomogło. Dopiero laser dał radę. Według mnie jest to najskuteczniejsze leczenie nietrzymania moczu. Nic nie bolało, albowiem to zabieg nieinwazyjny. Wystarczyło trzydzieści minut na fotelu ginekologicznym i mam problem rozwiązany. Nie jest to tani zabieg, ale nie są znaczące tu pieniądze, a mój komfort.

wisła1905

Posty: 11

 
Nie mam przekonania do lasera. Widziałam, iż to boli nawet jak się blizny usuwa, a co dopiero tam na dole. Musiałabym sama zbadać i wówczas się przekonam jak to jest.

Wariat

Posty: 3

 
Korzystałam z leków i już myślałam, że się uda, ale niestety kłopot wrócił. Może jednakże wybiorę laser, ale jakoś się tego boje. Wiem, że jest wiele przeciwskazań na tę metodę leczenia nietrzymania moczu, zatem musze sobie to wszystko zbadać zanim się zdecyduje.

@marcelko

Posty: 12

 
Według mnie laser na leczenie nietrzymania moczu jest najlepszy. Poddałam się jakiś czas temu zabiegowi laserem i jestem bardzo zadowolona. Męczyłam się z tym problemem naprawdę bardzo, ale to bardzo długo.

uiids

Posty: 46