jakiego dentyste polecacie w Londynie

jakiego dentyste polecacie w Londynie

Heyo! Gdzie w Londynie pojechać do dentysty? Sprawa jest dość pilna nie chciałbym czekać tygodnia na wizytę tylko raczej z dnia na dzień musiałbym gdzieś podejść.

Marioleczka

Posty: 3

 
Londyn to największe miasto w jakim mieszkalem co oczywiście ma swoje plusy ale też jest dla mnie coraz bardziej męczące. Choć co do lekarzy to oferta jest tutaj bardzo duża może aż za duża bo tych placówek klinik gabinetów są tysiące.

Kódłaty

Posty: 5

 
Wiem że moja znajoma jeździ gdzieś na południe Londynu żeby sobie implanty zębowe wstawić. Jeden ma już zrobiony, teraz zbiera pieniądze na drugi Wygląda to naprawdę fajnie, ząb jak prawdziwy nie widać różnicy.

alliknet5

Posty: 6

 
O zęby warto dbać, bo jednak od nich w dużej mierze zależy też ogólne zdrowie, a poza tym komfort życia. Wiadomo że lepiej się żyje jak można zjeść to co się lubi, jak nie trzeba uważać na zimne, czy na gorące napoje żeby zębów nie podrażniać.

asulka33

Posty: 8

 
Z lekarzami w UK to jeszcze nie miałam przyjemności, chociaż chyba będę musiała syna umówić w najbliższym czasie do jakiegoś ortopedy, bo jeśli ja o to nie zadbam to on sam w temacie nie podziała a ma już 17 lat więc w sumie mógłby już trochę bardziej dorośle podchodzić do życia.

Nikotymmm

Posty: 4

 
Na stronie dentist-battersea.uk masz namiar do gabinetu gdzie my się leczymy rodzinnie jeśli chodzi o zęby. Szeroki zakres zabiegów, od standardowych przeglądów profilaktyki fluoryzacji po skomplikowane leczenie takie jak choćby zakładanie implantów. Sam mam implant wstawiany tutaj . Zero problemu, czuję go tak jak naturalny prawdziwy ząb.

Aniusiaaa1

Posty: 13

 
W Polsce bym wiedział jakiego dentystę podpowiedzieć ale w Londynie to jestem za krótko jak na razie, średnio się orientuję. Zresztą- odpukać w niemalowane – z zębami mi się od dłuższego czasu nic złego nie dzieje.

hubercik67

Posty: 3

 
Jak byłem dzieckiem to najbardziej się bałem zastrzyków no i na drugim miejscu dentystów. Z dentystami to mi w miarę przeszło ale pobierania krwi to nei cierpię aż po dziś dzień a mam już 30 lat skończone ;P

Tomcio

Posty: 7