ginekolog kraków, gdzie ?

ginekolog kraków, gdzie ?

Potrzebny mi pilnie dobry endokrynolog. Może macie jakąś wiedzę o dr Annie Krzentowskiej-Korek? Z góry dziękuję za pomoc.

czubek67

Posty: 6

 
Super wielkie dzięki, ponieważ jestem już po pierwszej wizycie u dietetyka i nie mam zamiaru zmieniać :D Jestem bardzo zadowolona, ponieważ kogoś takiego właśnie szukałam. Od razu wiedziałam, że mam do czynienia z dobrym specjalistą. Poczytałam też sobie opinie i mam nadzieję, że już niedługo będę mogła pochwalić się efektami leczenia i samodyscypliny.

namok

Posty: 4

 
Pani Magdalena Wawrzynkiewicz jest uznanym dietetykiem. Trochę czasu temu poszłam na wizytę do innego lekarza, ale tamten niczym konkretnym nie zaskoczył mnie na podczas rozmowy. Pani Magdalena od razu wiedziała od czego zacząć. To idealny doktor, jakiego polecam każdemu. Nie wiem czy to kwestia, że prywatnie, ale najistotniejsze są sukcesy :)

LukaszKK

Posty: 24

 
Widać, że to chyba fachowa ginekolog :) W naszych planach też dzidziuś i zdaję sobie sprawę, że trzeba szukać specjalisty uprzednio. Najbardziej obawiam się powikłań. To właśnie wobec tego muszę mieć pewność, że ciążę prowadzi doświadczony doktor.

Acclaim

Posty: 10

 
W jaki sposób pomógł wam dietetyk? Też mam zamiar zwrócić się o taką pomoc, ale nie wiem, czy warto wydawać pieniądze na prywatną wizytę, czy może jednak umówić się w przychodni? A może kogoś polecacie konkretnie?

nithrom

Posty: 7

 
Jakbym dysponowała funduszami, to z pewnością udałabym się prywatnie do endokrynologa. A tak to zostało mi leczenie w przychodniach, z czego nie jestem zadowolona. Niby jakaś tam poprawa jest, ale wyniki badań nie są zadowalające :( A częste są takie prywatne wizyty?

Lalka

Posty: 10

 
Każdej kobiecie polecam ginekologa dr Monikę Mazanek – Mościcką http://www.artclinique.pl/specjalisci/ginekologia-i-poloznictwo/dr-n-med-monika-mazanek-moscicka/. Fachowy ginekolog-położnik i niesłychanie miły człowiek. Posiada niesłychanie mnóstwo dobrych opinii.

eklsusiv

Posty: 8

 
Jeżeli chodzi o dermatologa, to ja również odwiedziłam sporo gabinetów. Teraz leczę się u pani Kingi Skulimowskiej i nie narzekam. Ona jako jedyna rozpoznała trafnie przyczynę moich dolegliwości skórnych.

grzes3345

Posty: 15

 
Odchudzanie nigdy mi nie wychodziło, więc również szukam pomocy dietetyka. Może tu ktoś poleci kogoś dobrego. Dieta to nie wszystko, potrzebna mi silna motywacja :D

amrmas22

Posty: 8