kraków urolog

kraków urolog

Konieczna mi prywatna urologia w Krakowie z zabiegami. Koniecznie muszę mieć pewność, iż przyjmują tam sprawdzeni fachowcy.

Dyduchrr

Posty: 6

 
Mamy w Krakowie dobry gabinet urologiczny? Mieszkam tu od niedawna, ale widzę, że coraz więcej powstaje tutaj prywatnych klinik. Dobrze, że jest taka alternatywa, bo w niektórych przypadkach, zwłaszcza poważnych chorób publiczna opieka medyczna coraz gorzej wypada. Szukam urologa, który podejmuje się również nieoperacyjnego leczenia.

wrrraak22

Posty: 8

 
Jeżeli chodzi o urologa to przeszedłem prawdziwe męczarnie, żeby umówić się na wizytę do specjalisty. Żona w końcu zamówiła prywatnie i dobrze, bo nasza służba zdrowia na nieszczęście kuleje,

Serwisowo

Posty: 21

 
Mnie chodziło o jak najszybszy zabieg, który wiedziałem, że można zrobić na miejscu. Fakt, że musiałem urologowi zapłacić, lecz oszczędziłem sobie leżenia w szpitalu.

Julian

Posty: 7

 
Gdybym był mądrzejszy i mniej skąpy, to też bym skorzystał w Krakowie z któregoś prywatnego urologa. Myślałem, że jak położę się do szpitala, wyleczą mnie i wszystko będzie okej. Teraz widzę, że się myliłem. Jeśli będzie kolejny nawrót choroby, bankowo udam się prywatnie. To bezsens korzystać z tak beznadziejnej pomocy.

Hihi_WWW

Posty: 16

 
Jeszcze trochę to w ogóle najlepiej będzie leczyć się prywatnie. Coraz gorzej działa ta nasza służba zdrowia. Mnie też zależało na znalezieniu prywatnej urologii. Zabieg szybko, bez problemów, tylko kasę trzeba mieć.

Invar4

Posty: 12

 
Też szukam prywatnie urologii w Krakowie. Nie jestem widzę odosobniony w tej kwestii. Zabieg podobno można wykonać i na drugi dzień być w domu. W szpitalu to cię będą trzymać i trzymać, bo im się to opłaca :) Są jacyś znani krakowscy urolodzy?

wiesław11

Posty: 14

 
Mamy w Krakowie dobry gabinet urologiczny? Mieszkam tu od niedawna, niemniej jednak widzę, że coraz wiecej powstaje tutaj prywatnych klinik. Dobrze, że jest taka alternatywa, bo w poniektórych wypadkach, głównie poważnych chorób publiczna opieka medyczna coraz gorzej wypada. Szukam urologa, który podejmuje się również nieoperacyjnego leczenia.

Karwan

Posty: 4

 
W Krakowie polecam ten gabinet urologiczny https://www.urologia24.pl. Miałem do czynienia już z wieloma lekarzami urologami, dlatego mam porównanie. To miejsce jest godne polecenia jeszcze z uwagi na nowoczesne metody leczenia, jakich się podejmują.

Facio

Posty: 4

 
Pewnie też zdecyduję się w końcu na prywatny gabinet urologiczny w Krakowie. Wkurzam się, bo w przypadku mojej przypadłości lekarze mają podzielone zdania. Chciałbym udać się do miejsca, gdzie będę mieć 100% pewną diagnozę.

namok

Posty: 7