Leczenie hemoroidów

Leczenie hemoroidów

Cześć, szukam najlepszych metod na hemoroidy, ewentualnie polecane kliniki w Jeleniej Górze. Niestety w rodzinie ostatnio pojawiły się podobne problemy, a boimy się poważniejszych operacji.

Posty: 3

 
U mnie się zaczęło od krwawienia z odbytu. Już myślałem, że jest po mnie. Takiego stresu w życiu nie miałem. Przygoda z leczeniem hemoroidów całe szczęście dobrze się zakończyła w centrum https://www.proctomed.pl. Akurat w Jeleniej Górze to miałem blisko. Miałem gumkowanie hemoroidów. Lekki dyskomfort, ale da się przeboleć. Odzyskałem pełny komfort siedzenia, wypróżniania. Nic się nie dzieje od dłuższego czasu.

Dyduszek22

Posty: 21

 
Zmień też całą bieliznę na bawełnianą i unikaj tworzyw sztucznych. Bardzo ważna długoterminowa sprawa w profilaktyce hemoroidów.

Wygodniś22

Posty: 19

 
Nie ma sensu się za bardzo bać hemoroidów. Problem dość powszechny, leczony skutecznie od wielu lat, więc do lekarza, bez strachu jeszcze raz powtarzam. Wstyd jakiś tam jest, ale lekarze odpowiednie przygotowanie mają do obsługi takiego pacjenta.

DobreSlowo

Posty: 36

 
Operacja to raczej sprawa ostateczna, jak już jesteś w bardzo poważnym stanie. Można nałożyć gumki, coś w tym stylu, które później same odpadają i już nie odczuwasz dyskomfortu.

ZPL33

Posty: 21

 
Laseroterapia na hemoroidy ma mało skutków ubocznych, terapia falami radiowymi również. Warto wypróbować. Fakt, trochę się płaci, ale warto, bo szybko wracasz do normalności.

Wielkii3

Posty: 6

 
W ciąży miałam ostre problemy właśnie z okolicach odbytu, ale udało się opanować profilaktyką, ćwiczeniami, miałam dobrego lekarza, też dostępnego na telefon. Doraźna pomoc jest bardzo dobra.

Dagmara87

Posty: 7

 
Miałem długo nieleczone nadciśnienie tętnicze i dostałem w prezencie problem z hemoroidami. Trochę trwało, zanim doszedłem do siebie, ale też wizyta u kardiologa przy okazji nie zaszkodzi.

Kitas

Posty: 7