jakiego dentyste polecacie w Londynie

jakiego dentyste polecacie w Londynie

Jakiś sprawdzony dobry dentysta w Londynie przychodzi wam do głowy ktoś taki? Będę wdzięczna za każdą informację. Szukam lekarza w zasadzie na wczoraj, pilna sprawa.

Bernatsti

Posty: 2

 
Gdybym miał z dzieckiem podjechać do jakiegoś dentysty to zdecydowanie poleciłbym ten gabinet w Clapham gdzie ostatnio byliśmy z córką. Na stronie dentistnearme.dentist jest do nich kontakt, ceny itd. Bardzo dobra opieka nad młodym pacjentem, wiedzą jak sprawić że dziecko sie dodatkowo nie stresowało.

CHatka-eKo

Posty: 9

 
Dla mnie stomatologia to bardzo dziwna specjalizacja. Juz wolałbym być ortopedą, lekarzem rodzinnym, czy tam laborantem...ale grzebanie ludziom w zębach to musi być wyjątkowo trudna robota, a jednocześnie bardzo precyzyjna.

Hihi_WWW

Posty: 18

 
W Polsce te ceny za dentystów ostatnio poszły bardzo w górę. Niby jest opieka na fundusz..ale dziwnym trafem nie znam żadnej osoby która byłaby u stomatologa na ubezpieczenie...

Radziu

Posty: 9

 
Nie wiem gdzie się zgłosić powiem szczerze, jeszcze u dentysty w Londynie nie byłam ale też z drugiej strony mieszkam tutaj dopiero od roku.

Facio

Posty: 3

 
Nie mam pojęcia gdzie się leczyć w UK żeby było dobrze, tych różnych klinik jest mnóstwo. Sama ostatnio trochę próbowałam podpytać znajomych to każdy mi polecal zupełnie inny gabinet.

dobrawka

Posty: 5

 
Gdyby tak zęby się nie psuły to naprawdę świat byłby piękniejszy. Igła i dentysta to dwie rzeczywistości które budzą we mnie największy strach od lat.

Gumer45

Posty: 5

 
Najbardziej się boję leczenia kanałowego. Już tyle się na ten temat nasłuchałem od ludzi, że nie chciałbym tego przeżyć. Chociaż pewnie w dzisiejszych czasach takie leczenie jest na porządnym znieczuleniu ale mimo wszystko...

nithrom

Posty: 7

 
Taki dobry rodzinny dentysta co to pomoże i dziecku i mi czy mężowi to by się nam przydał. Wiadomo że inaczej wygląda wizyta dziecka a inaczej dorosłego.

VHSSS

Posty: 10

 
Gabinety w których przyjmowane są dzieci zazwyczaj wyglądają troche inaczej, są bardziej kolorowe, z obrazkami na ścianach, to ma duże znaczenie żeby same wnętrza wyglądały przyjaźnie.

graniek5

Posty: 7