USG Doppler żył, gdzie ?

USG Doppler żył, gdzie ?

Nie chcę czekać na badanie na nfz. Może ktoś z was robił USG Doppler tętnic w Krakowie prywatnie? Polecacie jakieś konkretne miejsce?

Intro_69

Posty: 4

 
Próbuj, bo po takim zabiegu szybko dochodzi się do zdrowia. Nie leżysz w szpitalu przede wszystkim. Koniecznie będziesz musiał wykonać USG Doppler żył w Krakowie i właśnie polecam zrobić to prywatnie.

Acclaim

Posty: 12

 
USG Doppler w Krakowie wykonywałem tutaj https://www.naczyniowiec24.pl. Można tutaj znaleźć bardzo dobrych lekarzy specjalistów. Dzięki jednemu z chirurgów uniknąłem operacji, na którą mnie już szykowano. Praktykują tutaj małoinwazyjne i nowoczesne metody leczenia naczyń, żył i tętnic. Bardzo profesjonalne miejsce.

dyduch34

Posty: 8

 
Ciekaw jestem, ile kosztowałoby mnie takie prywatne leczenie żylaków nóg w Krakowie. Z tego, co widziałem, to nie każdy gabinet ma cennik na swojej stronie. Ciężko porównać, a wybrać jakąś z prestiżowych placówek medycznych to na pewno wiąże się z dużymi kosztami. Tak czy inaczej, będę musiał coś podziałać. Bo alternatywa przychodni jest konieczna.

Miluśkooo2

Posty: 7

 
Dlaczego prywatnie skoro USG Doppler tętnic w Krakowie można zrobić na nfz? Moja mama robiła i nie płaciła ani złotówki. Cena takiego badania prywatnie nie jest chyba niska. Tylko mówię, więc bez ataku proszę :)

Złoty

Posty: 6

 
Ciekaw jestem, ile kosztowałoby mnie takie prywatne leczenie żylaków nóg w Krakowie. Z tego, co widziałem, to nie każdy gabinet ma cennik na własnej stronie. Ciężko porównać, a wybrać jakąś z prestiżowych placówek medycznych to na pewno wiąże się z dużymi kosztami. Tak czy inaczej, będę musiał coś podziałać. Bowiem alternatywa przychodni jest konieczna.

Jasio234

Posty: 10

 
Najpierw czeka mnie jednak USG Doppler żył. Nie wiem czy w Krakowie można zrobić takie badanie na nfz? Bo prywatnie to chyba jest drogo? Jak wykonywaliście takie usg, dajcie znać. Może znacie konkretne miejsce warte polecenia. Jak coś, niezmiernie dziękuję za pomoc.

Adam 105

Posty: 28

 
No to chyba nie chodzi tylko o leczenie miażdżycy w Krakowie, lecz o inne schorzenia jak na przykład chromanie przestankowe. Bębnią o profilaktyce, badaniach itp., a jak co do czego przychodzi to trzeba czekać miesiącami na wizytę. Jeszcze gorzej wygląda sprawa, jeżeli chodzi o publiczną diagnostykę :(

Oct714

Posty: 14

 
Próbuj, bowiem po takim zabiegu prędko dochodzi się do zdrowia. Nie leżysz w szpitalu przede wszystkim. Koniecznie będziesz musiał zrobić USG Doppler żył w Krakowie i właśnie polecam wykonać to prywatnie.

qKy44

Posty: 18

 
Nie pójdziesz i nie zaczniesz leczyć, będzie tylko gorzej. Wiem, że siostra leczyła się na jakieś sprawy tętnicze na oddziale chirurgii naczyniowej w Krakowie, lecz nie była zadowolona. W końcu udała się do prywatnej placówki, gdzie miała wyśmienitą opiekę. Na obecną chwilę jej stan zdrowia jest okej, więc jaki widać, trzeba trafić na dobrego specjalistę.

edyta123

Posty: 6