Utrzymanie erekcji

Utrzymanie erekcji

W ostatnim czasie mam przy stosunku niepełną erekcję. Nie wiem, o co chodzi, bo wyniki krwi i ogólne samopoczucie całkiem w porządku. Macie szybkie rozwiązania? Dwa razy się powtórzyło, atmosfera się lekko pogorszyła w sypialni, a mam całkiem niezły związek. Nie chcę tego zmarnować przez taki problem.

radek

Posty: 8

 
Z Tindera się z wieloma dziewczynami umawiałem w ostatnim roku i żel dr Penigreat mi bardzo pomógł, kiedy miewałem słabsze dni lub kiedy dziewczyna trochę oszukiwała ze zdjęciami. Stawał po tym żelu zawsze, do końca, dość długo, a orgazmy mocniejsze. A i penis zdecydowanie większy niż przy normalnej erekcji. Ukrwienie bardzo duże się robi i jakby lepsze samopoczucie. Fajna sprawa, bez ryzyka, bo dość naturalny skład.

jagieloniab0000

Posty: 11

 
Nie znam faceta, który by nie miał pewnych problemów w życiu seksualnym. Takie czasy, trzeba kombinować z różnymi preparatami.

Miluśkooo2

Posty: 11

 
Kompleks małego penisa jest naprawdę poważnym schorzeniem i można się z tego śmiać, ale nie warto lekceważyć, bo jednak strefa seksualna odbija się na całym życiu.

Kitas

Posty: 3

 
Zawsze się wstydziłem takie rzeczy zamawiać w aptece. Całe szczęście, że jest anonimowy internet :D

namok

Posty: 12

 
Bierz próbki wszystkiego, co jest na rynku i testuj, co dwa dni. Pamiętaj, żeby penis po żelu trochę odpoczął. Dokładnie się myj po nałożeniu i później. Zwiększysz skuteczność.

Gucio

Posty: 17

 
Jak poczytałem o chirurgicznych metodach powiększenia penisa to wolę z nich jednak zrezygnować na rzecz żelu. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Kitas

Posty: 7