Utrzymanie ekrekcji

Utrzymanie ekrekcji

Hello, pytanie mam intymne dość. Kojarzycie jakieś preparaty na powiększenie...penisa? Teraz wiem że jest dużo różnych wspomagaczy typowo pod seks i jeśli by coś miało pomóc, zwiększyć, wydłużyć i tak dalej to dlaczego by nie spróbować?

Kitas

Posty: 2

 
Ogólnie teraz są czasy ciężkie, stresujące i teraz z tego co wiem dużo par przychodzi na terapię do psychologów właśnie dlatego że mają problemy łóżkowe. Kiedyś chyba tak nie było.

NoweCzasy

Posty: 28

 
Czasami można sobie pomóc odpowiednim suplementem a czasami jest konieczna wizyta u lekarza jeśli problemy są naprawdę poważne a wiem z własnego doświadczenia że facet do lekarza to nie lubi za bardzo chodzić.

syrena88

Posty: 4

 
Był taki okres że ciężko nam ten seks wychodził z żoną, ale było to niedługo po urodzeniu dziecka, więc ogolnie ciężko czas, dużo nerwów, ale teraz jest już lepiej, córka ma 2 latka, a my z żoną powoli do siebie jakby na nowo wracamy.

mirekp2005

Posty: 17

 
Póki co nie jest źle jeśli o mnie chodzi i te sprawy. Fakt, czasami to jestem tak zmęczony że sex jest ostatnią rzeczą o jakiej myślę, ale ogólnie staramy się z żoną co jakiś czas jakieś bara bara uskutecznić, bo to jednak wazna sprawa u każdej pary.

benia32

Posty: 12

 
Najważniejsze jest dobre nastawienie do seksu, fajna gra wstępna i wtedy wszystko wychodzi jak należy. Najgorszy seks jest wtedy jak się stresujemy, mamy ciężki czas w pracy, albo problemy z dziećmi. Wtedy rzeczywiście to czuć.

filmik66

Posty: 14

 
Żeby podgrzać atmosferę w łóżku to najlepsze są gadżety, jakieś zabawki, gry, teraz jest tego dużo w sex shopach, ja bym coś takiego doradził jeśli nie idzie, jeśli coś nie działa w związku.

johncena67

Posty: 9

 
W moim wypadku sprawdza się żelowy preparat Dr.Penigreat. Bezpieczny, z naturalnym zdrowym składem, nic mi się ze skórą nie dzieje złego. Co do efektu to na pewno mogę powiedzieć, że doznania się dużo lepsze – i dla mnie i dla mojej partnerki. Jest mocniej, dłużej, po prostu lepiej.

drusert

Posty: 14

 
Mi dużo daje to że jeżdżę regularnie na rowerze, ruszam się krótko mówiąc. Moim zdaniem sport ma bardzo dobry wpływ na kondycję też czysto seksualną i widzę to po sobie...inna sprawa że też schudłem, jestem bardziej gibki, także można coś tam pokombinować z żonką ;]

Black_Riot

Posty: 8