Zabiegi medycyny estetycznej Katowice

Zabiegi medycyny estetycznej Katowice

Dziewczyny, chciałabym sobie powiększyć usta kwasem hialuronowym i już naprawdę nie wiem, czy warto, a jeśli tak, to gdzie zrobić to w Katowicach? Proszę o opinie osoby, które powiększały usta.

Kajaop

Posty: 2

 
Ciekawe jest to, co piszesz, że skóra poprawia Ci się po wizytach u kosmetyczki, czyli po kwasach i po jakimś oczyszczaniu zapewne. To by mogło wskazywać, że masz problem z keratynizacją naskórka. Może powinnaś mieć wdrożony jakieś preparaty z kwasami na stałe albo po prostu systematycznie robić peeling. Ja bym poszła w tym kierunku.

elusia

Posty: 2

 
W Katowicach często ludzie wybierają tę klinikę http://lenartowiczclinic.pl . Wiem, że mają się tam czym pochwalić, bo dysponujemy nowoczesnym sprzętem.

Rico

Posty: 3

 
Ja bym się na Twoim miejscu wybrała przede wszystkim do dobrego dermatologa i poprosiła o retinoidy, oczywiście, jeśli jest takie wskazanie, czyli jeśli masz trądzik, który mógłby się kwalifikować do leczenia. Jeśli tak, to od retinoidów ładnie Ci to zejdzie, a jak lekarz się nie zgodzi, no to pozostają tylko zabiegi wybielające, ale u lekarza, a nie u kosmetyczki.

wawrzyn56

Posty: 4

 
Ciężki temat. Może jakieś serum depigmentacyjne? Przede wszystkim musisz uważać, żeby nie drapać krostek i nie wychodzić na słońce bez kremu z filtrem.

pawel253

Posty: 15

 
Musisz przez cały czas smarować się filtrem 50. Inaczej nie dasz rady, bo za parę lat będziesz wyglądała, jak w cętki. Wiem, co mówię, bo moja mama lubiła się opalać, a teraz ma pełno przebarwień i to nie tylko na twarzy, ale też na rękach, na ramionach i na plecach.

serum56

Posty: 9

 
Nie ma żadnych skutków ubocznych, jeśli stosujesz się do zaleceń lekarza. Przez jakieś pół godziny po zabiegu nie wolno się schylać, nie wolno chodzić na solarium, lepiej nie ćwiczyć zbyt intensywnie, nie opalać się na słońcu, nie rozmasowywać tego miejsca, w którym były robione zastrzyki, a tak to nic Ci nie grozi.

Wariat

Posty: 2

 
Ja mam swój patent. Przede wszystkim nie jem mięsa i zdrowo się odżywiam, piję 2 litry wody dziennie. Czasami mi się nie chce, ale się zmuszam i robię sobie masaż twarzy, tylko że ten masaż robię już od 10 lat, więc to trochę inna sprawa.

andrew66

Posty: 10

 
Dziewczyny dobrze Ci radzą – dermabrazja albo peeling medyczny i oczywiście przez cały czas stosować krem z filtrem. Nic innego na to nie poradzisz.

mamarek

Posty: 29