implanty zębów gliwice, gdzie warto ?

implanty zębów gliwice, gdzie warto ?

Które rtg zębów w Gliwicach polecacie? Dentysta odesłał mnie z kwitkiem i chyba będę musiał zmienić gabinet :)

Babeczka

Posty: 2

 
Jeśli masz zamiar robić implanty, to powiem ci, że najlepiej skorzystać z usług, gdzie lekarz ma w swoim gabinecie rtg zębów w Gliwicach i może od razu dokonać właściwej oceny stanu zdrowia jamy ustnej. Bez odpowiedniej diagnostyki implant może być nietrwały.

merlo45

Posty: 3

 
Mój dentysta w Gliwicach to chyba w takim układzie najlepszy skarb, jaki mi się trafił :) Zanim podjął leczenie, wykonał szereg badań i właśnie też tomografię cbct, o której piszesz, bo to najlepszy sposób na zaplanowanie leczenia.

Kowalski

Posty: 14

 
Dla mnie najważniejsze jest bezbolesne leczenie zębów w Gliwicach. Nie wyobrażam sobie przy jakimś trudniejszym przypadku, żebym miała poddać się leczeniu zęba bez żadnego znieczulenia. Mnie lekarz zaproponował znieczulenie prądem.

Black_Riot

Posty: 8

 
Różnie stomatolodzy do tego zabiegu podchodzą. Mój lekarz zrobił tylko rtg panoramiczne w Gliwicach, ale wiem, że są i tacy, którzy potrzebują dokładnego obrazu, czyli zdjęć rtg 3d.

TomekK

Posty: 11

 
Nie ma to jak udać się do stomatologa w Gliwicach, który ma wykwalifikowany gabinet i jest profesjonalnym lekarzem. Już minęły czasy, kiedy dentyści robili na łapu capu. Teraz wszystko musi być dobrze zdiagnozowane i właściwie podjęte leczenie. A tak poza tym teraz dużo jest faktycznie ciekawych nowości jak na przykład prześwietlenia skanerem wewnątrzustnym.

adam289

Posty: 11

 
Na pewno nie zgłoszę się do dentysty, który nie zrobi mi kompleksowej diagnostyki, albowiem już raz tak miałem i niestety potem to tylko ja żałowałem. Generalnie w Gliwicach jeszcze nie odszukałem się w gabinecie, który do końca by mi odpowiadał.

dublerek56

Posty: 23

 
Jeśli zależy wam na najlepiej wykonanych implantach w Gliwicach, to polecam tego dentystę https://dentysta.eu/o-gabinecie. W placówce mają nowoczesny sprzęt i dlatego potrafią dokładnie zaplanować całe leczenie. W poniektórych miejscach naprawdę nie jest tak dobrze jak tutaj. Zanim zdecydowałam się na zabieg, przestudiowałam mnóstwo propozycji :)

TomekK

Posty: 11

 
To zależy, co robisz z zębami. Małe wypełnienia zębów z tyłu można zrobić na fundusz, ale ja i tak zawsze wolałem dopłacić do lepszego wypełnienia, wiedząc, że będzie na lata. Poza tym teraz czeka mnie zrobienie implantów w Gliwicach i tak właśnie wchodzę na różne fora i piszę, dowiadują się, jak to jest z tymi cenami.

Marek Nowicki

Posty: 29

 
No dokładnie. A słyszeliście o znieczuleniu prądem? Znajomy opowiadał mi, że jest naprawdę bardzo dobre, bo nie czujesz ukłucia igły. Jak będę teraz na rtg zębów w Gliwicach, to podpytam więcej na ten temat.

hihihot

Posty: 10