reumatologia Kraków, kto ?

reumatologia Kraków, kto ?

Witam serdecznie. Mam problem ze odszukaniem reumatologa. Grozi mi już podobno tylko operacja. Muszę skonsultować się z kimś naprawdę dobrym.

Fanatyk

Posty: 7

 
http://www.artclinique.pl/centrum-zdrowia/gabinety/reumatologia/ tu można zapisać się do naprawdę dobrego reumatologa. To prywatna klinika ze specjalistyczną opieką. Polecam.

aniat00

Posty: 12

 
Z własnego doświadczenia polecam reumatologię w Krakowie, ale prywatną. Wszędzie, gdzie pójdziesz prywatnie zajmują się tobą zupełnie inaczej. Mój lekarz nawet podpowiedział mi, jaką winna stosować dietę, żeby choroba nie postępowała. I w miarę prędko opanowaliśmy dość poważny stan zapalny.

ChosenOne

Posty: 14

 
Reumatoidalne zapalenie stawów jest jak rak. Według mnie nie ma sprawdzonego leku na tę chorobę. Można wyłącznie zahamować jej postęp i warto to zrobić w odpowiednim momencie, ale też wychwycić pierwsze objawy i nie zwlekać z wizytą u reumatologa. Mąż jest już poważnie unieruchomiony, więc wiem na ten temat niestety prawie wszystko :(

Marioleczka

Posty: 9

 
Takie profilaktyczne badania to chyba też można zrobić sobie w ramach pobytu na reumatologii. Poszukuję czegoś prywatnego, bowiem zależy mi na okresie, ale też profesjonalnym podejściu do pacjentów.

wisła1905

Posty: 6

 
To może polecasz jakiegoś reumatologa z Krakowa? Może być prywatnie. Chciałabym pomóc wujkowi, którego ta choroba dotknęła :(

labuh

Posty: 9

 
Mój reumatolog też nie okazał się doskonalszy, zatem chciałbym rozpocząć leczenie prywatne. Myślę, że w ten sposób mam większe szanse na zatrzymanie choroby. Nie mam rozeznania w krakowskich lekarzach, zatem też chętnie skorzystam, jak kogoś dobrego polecicie.

audi80

Posty: 3