Chirurg, kto ?

Chirurg, kto ?

Potrzebna mi opinia na temat dr Romana Kuśnierczyka. Znajomy mówił, iż to niesłychanie dobry chirurg. Chciałbym dowiedzieć się coś więcej. Dziękuję.

jumbertus

Posty: 4

 
Potwierdzam, że dr Roman Kuśnierczyk http://www.artclinique.pl/specjalisci/chirurgia-naczyniowa/dr-n-med-roman-kusnierczyk/ jest idealnym chirurgiem naczyniowym. Właściwie dzięki niemu żyję :)

Laleczka

Posty: 9

 
Leczę się na zakrzepicę od kilku lat. Teraz stan się już unormował, choć leki muszę brać na stałe. Polecam dr Romana Kuśnierczyka, bo to lekarz doświadczony, wie, jak leczyć.

Oct714

Posty: 12

 
Ja nie trafiłam na dobrego chirurga naczyniowego w przychodni :( Zresztą u nas chyba nie ma takich prawdziwych specjalistów. Szukam chirurga naczyniowego, bo sprawa jest skomplikowana. Nawet w innym mieście może być. Bylebym wiedziała, że to lekarz, które podejmuje odpowiednie leczenie. Jak coś, to piszcie. Dziękuję.

Gosienka54

Posty: 14

 
Też polecam dr Romana Kuśnierczyka. W miarę szybko udało mu się opanować poważny stan mojego zdrowia. Fakt, że zwlekałem z wizytą. Najważniejsze to jednak to, że trafiłem na świetnego specjalistę.

Marioleczka

Posty: 10

 
Leczę się u dr Romana Kuśnierczyka i raduję się, że do niego trafiłem. Jestem usatysfakcjonowany, gdyż inni lekarze zupełnie źle oceniali mój stan zdrowia. Dopiero pan lekarz podjął właściwe leczenie, za co jestem wdzięczny.

OO_PP

Posty: 9

 
Doskonały lekarz, wobec tego go polecam. Dr Roman Kuśnierczyk jest specjalistą z prawdziwego zdarzenia. Zlecił konkretne badania do wykonania i stosunkowo prędko postawił mnie na nogi. Muszę leczyć się już do końca życia, lecz dobrze, iż pod doświadczonym okiem. Polecam.

micko

Posty: 18

 
Nie mam żadnych zastrzeżeń co do leczenia przez dr Romana Kuśnierczyka. Jako jedyny z lekarzy, u których byłem, okazał się kompetentny i znający temat. Dobrze zrobiłem, że w końcu zdecydowałem się na prywatne leczenie. W przychodni na pewno by mi nie pomogli.

sthEn

Posty: 21

 
Chirurg naczyniowy to specjalista, który żeby był dobry, musi mieć bogatą praktykę. U nas w przychodni nie ma nikogo takiego :( Już też myślę, żeby się wybrać prywatnie. Zapłacić, natomiast mieć pewność, iż mnie leczą. Podobno robią jakieś specjalistyczne badania na krzepliwość krwi. Mnie niczego takiego nie zlecono :(

jagieloniab0000

Posty: 10

 
Leczę się na zakrzepicę od kilku lat. Teraz stan się już unormował, choć leki muszę brać na stałe. Polecam dr Romana Kuśnierczyka, albowiem to doktor wykwalifikowany, wie, jak leczyć.

Schwalbaa

Posty: 5